zodiakas

Zodiako ženklai, kurie nusineša paslaptis į kapus

Kai kuriems sunku išlaikyti paslaptis: jie blevyzgos visiems, kurie klausysis, nes kalba negalvodami, kaip tai paveiks kitus. Tačiau yra tam tikrų Zodiako ženklų, kurie yra ištikimi ir patikimi: jie niekada neplepės apie savo mylimus žmones, saugos kiekvieną jiems patikėtą paslaptį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šis Zodiako ženklas neprisiriša lengvai, bet kai tapsi jų gyvenimo dalimi, jie padarys bet ką, kad tave apsaugotų. Ožiaragiai yra itin ištikimi ir savo mylimuosius iškelia aukščiau už kitus.

Jie stengiasi, kad jų šeima ir draugai jaustųsi saugūs, vertinami. Jei pasakysite ožiaragiui paslaptį, jis to neišduos nė gyvai dvasiai. Jiems būtų galima pasiūlyti milijoną eurų ir jie vis tiek jūsų neišduotų. Jūsų paslaptys bus saugios.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šis ženklas myli visa širdimi. Kai jiems kas nors rūpi, jie dantimis ir nagais kovos, kad tas žmogus būtų saugus. Jei pasakysi jiems paslaptį, jie nusineš ją į kapą.

Vienintelis atvejis, kai jie išpliurptų tiesą, – jei jaustų, kad tau gresia pavojus ir bandytų padėti. Priešingu atveju jie leis jums pasirinkti, kas sužinos apie jūsų gyvenimą.

Nors vėžiai atrodo neįtikėtinai sąžiningi, jie gali meluoti, kai yra pastatyti į kampą. Jie be problemų apgaus visus kitus, jei tai bus naudinga tiems, kurie jiems rūpi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šis ženklas vertina privatumą, nenori, kad kiti žmonės kištų nosį į jų asmeninius reikalus, todėl jei kas nors jais pakankamai pasitiki, kad galėtų pašnibždėti savo paslaptį, mergelės tos paslapties nepaleis pasauliui.

Net jei jiems atrodo, kad paslaptis turėtų būti atskleista, jie taip pat jaus, kad ne jų pareiga ką nors pasakyti. Jie gali duoti žmogui patarimą, ką jis turėtų daryti ir kam dar turėtų pasakyti, bet niekada neperžengtų ribų, patys atskleisdami tiesą.

Mergelės džiaugsis, jog jomis pakankamai pasitikite, kad atsivertumėte, ir niekada nenorės to pasitikėjimo sugriauti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai yra vienas paslaptingiausių zodiako ženklų. Daugumą savo problemų, minčių ir nuomonių jie laiko sau. Jie yra labai diskretiški, nes nenori, kad nepažįstami žmonės per daug žinotų apie jų asmeninį gyvenimą.

Jie mieliau atskirtų savo namų ir profesinį gyvenimą. Jei pasakysite paslaptį, jie žinos, kaip ją išlaikyti: jau turėjo praktikos su savo paslaptimis. Jie moka nukrypti ir meluoti, kai ateis laikas, todėl jums nereikės dėl to jaudintis.

Šių Zodiako ženklų moterų neįmanoma nustoti mylėti

Lukas

Labiausiai neištikimi Zodiako ženklai iš visų

Lukas

Šie zodiako ženklų atstovai – didžiausi išdavikai: pasinaudos ir lengvai pamirš

Lukas