zodiakas

Pati patraukliausia moteris pagal Zodiako ženklą

Astrologų požiūriu, šio Zodiako ženklo moterys pasižymi išskirtiniu patrauklumu. Jos traukia žmones, dauguma norėtų su jomis pabendrauti. Jos nesunkiai pelno aplinkinių simpatijas.

Šis ženklas – Žuvys. Būdamas pats paskutinis Zodiako rate jis surinko daugelį prieš jį esančių ženklų savybių. Tačiau visų pirma Žuvys – vandens ženklas ir simbolizuoja vandenyną.

O, kaip žinia, jūrose ir vandenynuose knibžda daug keisčiausios gyvybės.

Moterys Žuvys labai imlios įspūdžiams ir betarpiškos. Sunku atsispirti jų įgimtam žavesiui. Taip pat, pasak astrologų, jos pasižymi gilia išmintimi, kuria visada pasirengusios pasidalinti su aplinkiniais.

Dažniausiai jos pritraukia energetiškai stiprius vyrus. Žuvys moka nukreipti jų potencialą reikiama linkme. Dėl savo artistiškumo ir gerai išvystytos intuicijos jos gali nuspėti daugelį negatyvių įvykių. Ir galbūt jų išvengti.

Taip pat moterys Žuvys labai altruistiškos, ypač savo giminaičių ir artimųjų atžvilgiu. Jos prisirišusios prie savo vaikų ir pasirengusios juos remti labai ilgą laiką.

Jų įgimtas moteriškumas ir žavesys visada trauks priešingą lytį. Jų populiarumas niekada nesumažės. Dar daugiau, tai labai ištikimos ir atsidavusios šeimininkės. Šalia jų vyras jausis užtikrintas ir ramus.

Bet reikia atsiminti, kad Žuvų nuotaika labai permaininga. Ir joms labai svarbu dėmesys bei rūpestis. Moterys Žuvys negali pakęsti, kai pamirštamos joms svarbios datos ir įvykiai.

Pačios pavydžiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Lukas

Kurių Zodiako ženklų atstovai – geriausi vairuotojai?

Lukas

Zodiako ženklo moterys, kurių nenusivesi prie altoriaus

Lukas