zodiakas

Pasisaugokite: išsiskyrimas su šiais Zodiako ženklais yra tikras pragaras!

Išsiskyrimas visada yra skausmingas, tačiau kai kurie žmonės į jį sureaguoja itin jautriai. Jie visą procesą paverčia tikru pragaru. Tokie žmonės dažniausiai gimsta po šiais Zodiako ženklais.

Jautis

Atkaklaus nusiteikimo ir savininkiškumo derinys paverčia šio ženklo atstovus baisiais buvusiais mylimaisiais. Ar teko matyti filmus, kur palikta mergina arba žmona stovi vyrui su peiliu už nugaros? Štai koks laukia išsiskyrimas su Jaučiu. Jei nepriklausote jam, vadinasi, apskritai niekam nepriklausysite.

Dvyniai

Iš pradžių atrodo, kad išsiskyrimas su Dvyniais vyksta gerai ir be nereikalingos dramos, bet staiga iš niekur atsiranda jų „blogasis dvynys“ ir pradeda veikti, vedamas noro atkeršyti bei parodyti, kokią baisią klaidą padarėte.

Vėžys

Skirtingai nuo kitų sąraše esančių ženklų, Vėžys neturi piktų ketinimų ir čia pateko dėl pernelyg didelio jautrumo. Tai reiškia, kad išsiskyrimą su Vėžiu lydi karčios ašaros.

Liūtas

Liūto atstovai elgtųsi kaip normalūs buvusieji, jei nebūtų tokie susitelkę į save. Jie labai vertina save, todėl negali suprasti, kaip jūs leidote sau su jais išsiskirti. Liūtas yra viso pasaulio karys, nugalėtojas ir valdovas. Didžiulė garbė būti jo draugijoje. O jūs esate tik nereikšmingas žmogus, kurį jis ištraukė iš pilkos minios ir padarė žvaigžde.

Svarstyklės

Svarstykles pragariškomis paverčia jų sugebėjimas bet kokią situaciją panaudoti savo labui. Šio ženklo atstovai labai arogantiški, todėl nedvejodami griebsis bet kokio ginklo, kad įtikintų, jog ne jie kalti dėl visko, o jūs.

Skorpionas

Po išsiskyrimo Skorpiono ženklo atstovai būna tylūs, apgalvoti ir labai paslaptingi. Dėl šio derinio susidaro įspūdis, kad susitikinėjote su filmo „Psichopatas“ personažu.

Žuvys

Jei išsiskyrėte su Žuvimis, galite pamiršti draugišką požiūrį, bendravimą ir tai, kad atsitiktinio susitikimo metu po šiuo ženklu gimęs žmogus elgsis palyginti „normaliai“. Taip, jis privers jus jaustis blogiausiu žmogumi pasaulyje.

Zodiako ženklo atstovai, turintys geležinę kantrybę ir ištvermę

Lukas

4 Zodiako ženklai po kuriuo gimsta daugiausia išmintingiausių moterų

Lukas

Astrologai atskleidė 5 Zodiako ženklus, kurių gyvenimas 2023 metais kardinaliai pasikeis

Lukas