zodiakas

Moterys pagal Zodiako ženklą, kurios pasmerktos vienatvei

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurių atstovėms nesiseka sukurti darnių santykių. Akivaizdu, kad meilė – ne jų sritis, todėl dažnai šios moterys būna vienišos, negali rasti antrosios pusės arba santykiuose išgyvena tikrą dramą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo moterys yra labai priklausomos nuo kitų nuomonės. Net jeigu žmogus joms patinka, bet kažkas apie jį pasakys ką nors blogo, Dvyniai tuoj pat persigalvos. Dėl šios priežasties daugiausia ir griūva santykiai, dažnai dar net nespėję įsibėgėti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo moterys taip pat pasmerktos vienatvei. Nepaisant to, kad jos yra labai ramios ir rūpestingos, dažnai būna vienišos ir senatvės sulaukia be artimo žmogaus.

Jeigu norite išspręsti šią problemą, astrologai jums rekomenduoja daugiau pasitikėti savimi ir atsikratyti kompleksų bei stereotipų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šios moterys yra labai šaltos ir apskaičiuojančios. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovių mieliau renkasi karjerą, o ne šeimą. Todėl brandesniame amžiuje jos susiduria su vienatve ir nesugebėjimu su niekuo sukurti šeimos dėl jau susiformavusių gyvenimiškų įsitikinimų.

4 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie niekada jums nepasipirš

Lukas

Patys geriausi bendradarbiai pagal Zodiako ženklą: dirbti su jais – vienas malonumas

Lukas

Moterys – karalienės pagal Zodiako ženklą

Lukas