zodiakas

Kodėl Avinas – labiausiai nemėgstamas Zodiako ženklas?

Žmonės, gimę po Avino ženklu, turi gana sudėtingą charakterį. Taip, su jais smagu leisti laiką, jie yra itin optimistiški, tačiau vis dėlto dėl kai kurių jų charakterių bruožų kiti žmonės gali nemėgti. Šiame straipsnyje būtent apie tai ir papasakosime.

Avinai yra gana konfliktiški žmonės, ir nors kartais ginčai gali atnešti naudos, jų tikrai nereikėtų ieškoti kiekvienoje situacijoje, ką kartais mėgsta daryti po šiuo Zodiako ženklu gimę asmenys. Tiesa, svarbu atminti, kad tai tikrai nereiškia, jog Avinai yra blogi žmonės, jie tiesiog turi savotišką ir kartais sunkų charakterį, kurį perpratus galite turėti labai gerą ir ištikimą draugą.

Užsispyrimas

Avinai turi labai stiprią savigarbą, kuri jiems ir padeda, ir kartais labai trukdo. Jie pasitiki savo žiniomis ir įtikinti juos dėl kažko pakeisti nuomonę gali būti labai sunku, o gal net neįmanoma. Net jei Aviną užversite faktais, jis vis tiek liks prie savo įsitikinimų, o suklydęs Avinas taip pat niekada to nepripažins.

Tiesmukiškumas

Avinai – labai atviri žmonės. Jie niekuomet neslėps savo ketinimų ar troškimų, ir jeigu jiems kas nors trukdo – jie tikrai tuo pasidalins su jumis. Dažnu atveju tai gali būti labai naudinga, nes atvira komunikacija ir vienas kito supratimu galima pasiekti labai daug. Tačiau kartais šis atvirumas gali peraugti į tiesmukiškumą, kuris daugeliui žmonių nepatinka.

Kitaip sakant, Avinas kartais gali tiesiai šviesiai pasakyti, kad jam, pavyzdžiui, nepatinka kito žmogaus drabužiai neatsižvelgdamas į tai, kad kiekvienas turi savo pomėgius ir stilių. Toks tiesmukiškas nuomonės išreiškimas gali įžeisti, o tai niekam nepatinka.

Egoizmas

Avino savanaudiškumas nėra toks akivaizdus kaip Jaučio ar Liūto. Būtų galima teigti, kad jis tarsi paslėptas, ir dėl to yra pavojingesnis ir nemalonesnis kitiems žmonės. Avinai daugybę dalykų daro tik dėl savęs, o jei padeda kam nors kitam – dažnai paaiškėja, kad tai vis tiek tam tikra prasme turėjo naudos jie, ar jų artimiesiems. Tai suvokti ne visada yra malonu.

Nesugebėjimas išlaikyti paslapčių

Avinai visiškai nemoka saugoti paslapčių, nes jie iš prigimties yra labai kalbūs. Kai kada Avinai nori kitam žmogui padaryti įspūdį papasakodami kieno nors kito paslaptis, taip sukeldami intrigą. 

Skirstymas į gerus ir blogus

Avino nuomone, nėra paprastų žmonių, visi yra arba priešai, arba draugai. Užtenka labai nedidelės klaidos, kad Avinas jus įtrauktų į savo nemėgstamų žmonių sąrašą, iš kurio išsibraukti bus labai sunku.

Sugebėjimai lovoje pagal Zodiako ženklą: kuris pats geriausias?

Lukas

Patys geidžiamiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Lukas

3 patys nedėkingiausi Zodiako ženklai – „ačiū“ nesulauksite

Lukas