zodiakas

Kaip vyrai apgaudinėja savo partneres pagal Zodiako ženklą?

Apgauti moka visi, bet moterys visada domisi, kodėl vyrai nusprendžia išduoti. Kiekvienas Zodiako ženklas turi unikalių asmenybės bruožų, kurie padeda tiksliai nustatyti, kaip žmonės meluoja.

Sklando gandai, kad savanaudiški Zodiako ženklai dažniausiai apgaudinėja, tačiau tai netiesa. Bet kuris psichologas jums pasakys, kad gebėjimas ir noras meluoti neturi nieko bendra su jūsų egocentriškumu. Tai tiesiog priklauso nuo charakterio.

Avinas

Vyrai, gimę po šiuo ženklu, apgaudinėja moteris, kai tik jiems atrodo tinkama. Sąžinė jų negraužia, moralė šiuo atžvilgiu jiems svetima. Jūs arba priimate juos tokius, kokie jie yra, arba nepriimate.

Jautis

Jautis apgaudinėja moteris tik tada, kai nori iš jų dėmesio. Jie pasiruošę padaryti bet ką, kad gautų trokštamą prizą. Niekas jų nesulaikys – jie apsimes bet kuo, sugalvos pačią juokingiausią istoriją, kad tik gautų ko nori.

Dvyniai

Dvyniai jums meluos dėl malonumo. Jie tiesiog neturi ką veikti, be to, mėgsta plepėti, nes mėgsta žiūrėti į aplinkinių reakciją, į konfliktus. Jiems smagu būti svarbios informacijos šaltiniais, todėl nekaltinkite savęs, jei sužinosite, kad jūsų vyras Dvynių atstovas kažkam parodė jūsų intymias nuotraukas.

Vėžys

Vėžiai gali meluoti kam tik nori. Tai pats pavydžiausias ženklas, todėl galite būti tikri, kad jie jums meluos beveik visą laiką, ypač jei jų paklausite: „Brangusis, ar manęs pavydi?“. Jie sakys ne, o iš tikrųjų labai pavydės.

Liūtas

Liūtai labai panašūs į Aviną, tačiau jų tikslai yra tikslesni ir apibrėžti. Jie žino, kad daugelis moterų gali lengvai patikėti melu, nes pasitiki savo vyru. Liūtai meluoja puikiai. Jokiomis aplinkybėmis jų melas neišaiškės.

Mergelė

Mergelės nemėgsta meluoti, bet kai turi tai padaryti, kad neįžeistų savo mylimosios, tada tai padaro geriausiai. Mergelės atstovai meluoja tik siekdami išgelbėti save, taip pat dėl savo asmeninių priežasčių. Tai nėra melas, galintis nutraukti meilę, bet vis tiek jis nemalonus.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tie žmonės, kurie mėgsta kitų moterų dėmesį. Jiems tiesiog reikia jūsų dėmesio, todėl jie flirtuoja su visomis moterimis iš eilės. Tai yra jų esmė, neįsižeiskite dėl to. Jie netgi gali išpažinti jums savo nuodėmes, bet ir toliau darys tai, ką darė.

Skorpionas

Skorpionai yra tipiški savininkai, todėl jie meluos jums, kad apsaugotų jus nuo galimų potencialių partnerių. Jie sakys bet kokį melą, kad neitumėte į įmonės vakarėlį ar net pasivaikščioti su draugu. Šie vyrai dažnai meluoja ir melo priežastys toli gražu ne pačios maloniausios.

Šaulys

Šauliai beveik nemeluoja – jie jus tiesiog ignoruoja. Jei jiems jūsų nebereikia, jie atsisveikina ir išeina. Šauliai meluoja tik moterims, kurios jiems nerūpi, todėl tai gali būti jūsų atsibudimo akimirka, jei jūsų vyras nėra visiškai sąžiningas su jumis.

Ožiaragis

Ožiaragiai meluoja tik tam, kad išgirstumėte tai, ką tikitės išgirsti. Niekas nežino, kodėl jie tai daro, bet viskas akivaizdu: tai noras padaryti įspūdį, suartėti. Jei Ožiaragis jus apgauna, vadinasi, jis nori jums įtikti, galite būti tuo tikri.

Vandenis

Vandeniai retai meluoja. Jie nemyli vienos moters, nes monogamija jiems svetima. Taip būna ne visada ir ne visiems, tačiau tokia savybė juose aptinkama gana dažnai. Jie gali jums meluoti, bet praktiškai nemato tame prasmės.

Žuvys

Žuvys meluoja arba su priežastimi, arba be jos. Šiems žmonėms reikia melo, kad atsikratytų savo kvailų poelgių pasekmių. Jų motyvas standartinis. Vienintelis to pliusas yra tai, kad jūs visada galite suprasti, kad jūsų vyras jums meluoja.

Pačios neprieinamiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Lukas

3 Zodiako ženklai, turintys daugiausia ekstrasensinių pojūčių

Lukas

3 moterys pagal Zodiako ženklą, galinčios ištekėti už milijonieriaus

Lukas