zodiakas

Gražiausi Zodiako ženklai: Kas reitingo viršūnėje?

Kai kurioms moterims visada pavyksta atkreipti vyrų dėmesį. Ekspertai išskyrė penkis Zodiako ženklus, kurių atstovės laikomos tikromis gražuolėmis.

Reitingų viršūnę užkariavo Vandenio ženklo moterys. Jos savyje jungia tiek išorinį, tiek dvasinį grožį. Vienos vyrus traukia savo veido bruožais, kitos — savo vidiniu pasauliu. Net ir antsvoris netrukdo Vandenio moterims vesti iš proto savo gerbėjus. Žinomos šio ženklo atstovės yra aktorės Svetlana Khodchenkova, Jennifer Aniston, Elizabeth Banks ir dainininkė Vera Brežhneva.

Svarstyklės taip pat ne tik protingos, bet ir gražios. Merginos žino, kad jos traukia vyrus, ir tuo meistriškai naudojasi. Kartais jos net manipuliuoja savo vaikinais, kad gautų tai, ko nori. Kai kurios šio ženklo atstovės mėgsta darytis plastines operacijas, kad būtų dar gražesnės. Garsiosios Svarstyklės — aktorės Monica Bellucci, Naomi Watts, Kate Winslet.

Mergelės moterys garsėja savo vidiniu grožiu. Vyrai visada žavisi jų turtingu vidiniu pasauliu ir net nesupranta, kaip jiems galėjo taip pasisekti. Mergelės sugeba viską apgalvoti. Jos spėja viską — skirti dėmesį ir savo antrai pusei, ir darbui, ir netgi kurti ateities planus. Garsios Mergelės gražuolės yra aktorės Sophia Loren, Greta Garbo, Marina Aleksandrova ir modelis Claudia Schiffer.

Dvynių ženklo atstovės reitinge užima ketvirtąją vietą. Jos išvaizdžios ir kupinos optimizmo, žinančios, kaip džiaugtis mažais dalykais. Jos išsiskiria nuostabia šypsena, žavesiu ir seksualumu. Būtent šios savybės ir traukia daugelį vyrų. Jie ne iš karto supranta, kad už to slypi daugialypis charakteris. Garsiosios Dvynių gražuolės yra aktorės Angelina Jolie, Marilyn Monroe, Nicole Kidman ir Natalie Portman.

O gražuolių reitingą užbaigia Jaučio ženklo atstovės. Šio ženklo moterys apdovanotos ne tik gamtos grožiu, bet ir gebėjimu tinkamai elgtis visuomenėje, ir gebėjimu pritraukti vyrų dėmesį. Gerbėjai nesupranta, kad šalia jų yra ne naivi mergina, o išmintinga ir patyrusi dama. Jaučio moterys stengiasi savo tvirtą charakterį paslėpti po trapios moters įvaizdžiu, kad visada galėtų tikėtis vyrų palaikymo. Garsūs Jaučiai yra aktorės Penelope Cruz ir Uma Thurman, taip pat modeliai Linda Evangelista ir Laetitia Casta.

3 patys nedėkingiausi Zodiako ženklai – „ačiū“ nesulauksite

Lukas

Patys protingiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Lukas

2 moterys pagal Zodiako ženklą, apsukančios vyrams galvą jau pirmo pasimatymo metu

Lukas