zodiakas

Charakterio bruožai, kuriuos Zodiako ženklai slepia nuo kitų

Visi turime ką slėpti nuo žmonių, su kuriais draugaujame ar dirbame. Astrologai papasakojo, ką skirtingų Zodiako ženklų žmonės dažniausiai slepia nuo aplinkinių.

Net nuoširdžiausi Zodiako ženklai visada kažką slepia. Tai normalu. Juk jei visi elgsimės per daug atvirai, tai sukels chaosą. Nekaltinkite kitų žmonių, kad jie nėra pakankamai sąžiningi, nes jūs taip pat ne visada esate sąžiningi.

Avinas

Avinai slepia nuo aplinkinių, kad jų nuomonę galima lengvai paveikti. Dažnai jie tik vaidina  nepalaužiamus žmones, turinčius savo konkrečią nuomonę, kuri nėra nekvestionuojama ir dėl kurios nesiderama. Iš tikrųjų Avinas nenori, kad žinotumėte, jog jo nuomonę galima lengvai pakeisti.

Jautis

Jaučiai nuo žmonių slepia vieną labai svarbų savo charakterio bruožą – silpną savivertę. Visiems jie prisistato kaip stiprios asmenybės, besąlygiškai tikinčios savimi, tačiau dažnai tai tik būdas priversti jus patikėti tuo, kuo jiems reikia, kad juos laikytumėte. Tiesą sakant, Jaučiai dažnai abejoja savo gebėjimais.

Dvyniai

Dvyniai slepia nuo kitų, kad yra labai pavydūs. Jie niekada ir jokiomis aplinkybėmis nekelia scenų, tačiau jų pavydas neturi ribų, kai kas nors iš artimųjų, draugų ar svarbių asmenų pradeda skirti daugiau dėmesio kam nors kitam. Jiems tai tikrai labai nepatinka.

Vėžys

Vėžiai yra itin paslaptingi žmonės. Jie stengiasi atrodyti tokie paprasti ir nesudėtingi, atviri ir nuoširdūs, tačiau iš tiesų jų spintoje yra ne tik nemažai, bet iš tiesų visa krūva paslapčių. Jie niekada jums apie jas nepasakos ir visada neigs, kad meluoja apie savo gyvenimą.

Liūtas

Liūtai slepia savo erudicijos stoką nuo aplinkinių. Jie nėra kvaili ar tingūs – tiesiog jų žinios apsiriboja juos dominančia sritimi. Tai netrukdo jiems jausti tam tikrą diskomfortą, nes kiti gali juos laikyti kvailais ir neišsilavinusiais, todėl jie apeina intelektualius žaidimus.

Mergelė

Mergelės slepia nuo žmonių labai svarbų savo charakterio bruožą – norą nuolat praturtėti. Be to, Mergelės ženklo žmonės slepia, kad jie neprieštarauja priimti kitų žmonių pagalbą – materialinę, emocinę. Jie vaidina nepriklausomus žmones, tačiau iš tiesų visai nėra savarankiški.

Svarstyklės

Svarstyklės slepia savo šališkumą žmonių atžvilgiu. Jos apsimeta, kad nori draugauti su visais ir kiekvienu, bet iš tikrųjų turi tam tikrų reikalavimų, kurių nesilaikydami negalėsite pereiti iš bičiulių ir pažįstamų sąrašo į tikrų draugų sąrašą.

Skorpionas

Skorpionai slepia vieną toksišką charakterio bruožą. Tai susiję su tuo, kad jie nuolat sukuria tam tikras sąlygas, kuriomis išbandoma antrosios pusės meilė. Jie tai daro diskretiškai, bet kartais reikalai tampa nevaldomi.

Šaulys

Šauliai slepia gana gerą ir svarbią savo savybę – polinkį viskuo abejoti. Jie apsimeta, kad yra tikri tuo, kuo tiki, tačiau giliai širdyje puikiai žino, kad negali visiškai pasitikėti savo žiniomis ir patirtimi.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi vieną charakterio bruožą, kurio niekam nerodo. Tai polinkis slėpti savo gyvenimo detales nuo aplinkinių. Jei paklausite apie jų santykius ar pinigus, susijusius su darbu, jie jums atsakys, bet suteiks tik minimalią informaciją. Jie neatskleis visų detalių.

Vandenis

Vandeniai – tai žmonės, visiškai abejingi aplinkinių problemoms. Svarbu pažymėti, kad daugelis žmonių tai pastebi, tačiau Vandeniai ir toliau atkakliai įrodinėja, kad taip nėra. Jie slepia savo egoizmą ir norą viską daryti tik dėl savęs.

Žuvys

Žuvys yra jautrūs ir nerimastingi žmonės, tačiau jie nenori, kad visi apie tai žinotų. Kitą savo sielos pusę jie kruopščiai slepia, tačiau, ne visada jiems tai pavyksta. Žuvys nemėgsta visiems pasakoti apie savo problemas, nes labai nori jas pamiršti.

4 Zodiako ženklai, kurie gali šiemet įsimylėti darbe

Lukas

Šie Zodiako ženklai – patys didžiausi mergišiai

Lukas

Pačios prabangiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Lukas