zodiakas

3 Zodiako ženklai, turintys daugiausia ekstrasensinių pojūčių

Astrologai sako, kad žmogaus gimimo data turi įtakos jo sugebėjimams. Ekspertai įvardijo Zodiako ženklus, turinčius ekstrasensorinių sugebėjimų.

Žmonės, turintys gerą intuiciją, dažnai būna tinkamoje vietoje tinkamu laiku ir nesąmoningai gali pajusti, kaip elgtis atitinkamoje situacijoje.

Dvyniai

Patys Dvyniai gali nepastebėti, kad juos veikia „šeštojo pojūčio“ įtaka. Jų nenuvilia intuicija, Dvyniai subtiliai nujaučia, kuo galima pasitikėti, o kuo ne. Pasak astrologų, jei ne tokie sugebėjimai, Dvyniai neišvengtų įvairiausių nemalonių situacijų ir susitikimų su sukčiais.

Svarstyklės

Svarstyklės taip pat gali nuspėti ateitį. Tačiau, skirtingai nei Dvyniams, šis gebėjimas joms trukdo gyvenime. Iš anksto žinodamos, kas gali nutikti, Svarstyklės kankinasi, bandydamos išsiaiškinti, kaip geriausiai elgtis. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai užsiima savigrauža, bet negali suprasti, ko jiems iš tikrųjų reikia.

Vandenis

Vandeniai supranta turintys ekstrasensorinių sugebėjimų gana anksti, tačiau apie tai nekalba. Jie tyliai stebi, kas vyksta iš šalies, tačiau neduos patarimų žmonėms, tiesiog sau pasakys: „Aš tai žinojau“. Vandenis yra mistiškiausias Zodiako ženklas, tokie žmonės gali susisiekti su Visata.

Kuri anyta yra pati baisiausia pagal Zodiako ženklą?

Lukas

3 Zodiako ženklai – patys didžiausi tinginiai

Lukas

3 vyrai pagal Zodiako ženklą, kuriems patinka tik protingos moterys

Lukas