zodiakas

3 patys tamsiausi Mergelės zodiako ženklo bruožai

Žmonės, gimę po Mergelės ženklu, linkę į tvarką ir harmoniją, mandagūs ir kuklūs bendraudami. Jie sunkiai ir noriai dirba, yra praktiški, netgi žemiški.

Daugelis vokiečių gali pavydėti jų punktualumo. Mergelės yra ypač išrankios maistui ir drabužiams, taip pat renkantis draugų ratą.

Paprastai Mergelė yra nepaprastai skvarbi, protinga, turi nemažą kiekį sveiko proto. Bet liaukitės žarstyti komplimentus. Į šią medaus statinę įdėkime šaukštą deguto.

Mergelės turi savo trūkumų. Štai tie, kurie dažniausiai atkreipia aplinkinių dėmesį:

1) Pasididžiavimas.

Visi ženklai turi šį bruožą, o Mergelė turi mirtiną nuodėmę- tai pasididžiavimas. Mergelė yra tikra, kad visi aplinkiniai yra kvailiai ir nėra gydomi.

Reikia pažymėti, kad tai visiškai atitinka Mergelės dvasią, tai yra, logiška: ji įsitikinusi, kad pacientai nepagydomi. Tačiau Mergelės negalima erzinti, čia logika jai nepadeda.

Ir kai kažkas Mergelę liūdina, ji apie tai kalba tiesiai ir įžeidžiančiai.

2) Per didelis dėmesys smulkmenoms.

Mergelė joms teikia tokią didelę reikšmę, kad kartais ji nepastebi esminių dalykų. Toks dėmesys ne visada svarbioms detalėms sukuria jos bendravimo problemas.

Mergelė nerimauja dėl to, į ką kiti tiesiog nekreipia dėmesio ar bent jau neskiria tam dėmesio. Mergelė yra nedėmesinga tam, kas ją jaudina, įžeidžia iki ašarų.

Ji nuoširdžiai nesupranta, kaip galite būti toks nedėmesingas ir neatsargus ir tegul būna protingi argumentai. Dėl to ji yra nusivylusi ir įsitikinusi, kad jos aplinką sudaro kvailiai.

3) Skausmingas idealios tvarkos siekimas.

Jei Mergelė imsis atkurti tvarką, niekam nebus ramybės, net jei ji tavęs nepritrauks prie šio proceso. Jei neprisijungsi prie jos, tada ji su visa savo išvaizda parodys, kad klydai.

Kartais atrodo, kad ji sąmoningai kankina save, šviesdama jau spindintį čiaupą, tarsi laukdama atleidimo už kokias nors nuodėmes.

Pati Mergelė mano, kad visi kiti turėtų taip elgtis. Jei ji suras jus sėdintį, o plautuvėje bus neplautų indų, jūs negalėsite atsikratyti beviltiško tinginio etiketės iki gyvenimo pabaigos.

Patys geidžiamiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Lukas

3 Zodiako ženklai, kuriems astrologai pranašauja didžiausią sėkmę birželį

Lukas

Pačios klastingiausios damos pagal Zodiako ženklą

Lukas