Žmonės

Vyriausioji Beyoncés dukra užaugo ir tapo tikra mamos kopija

Žinia, kad vyriausioji Beyoncé ir Jay Z dukra Blue Ivy Carter turi absoliučiai suaugusią ir įspūdingą išvaizdą, neseniai „susprogdino“ Amerikos visuomenę. Pastebėta, kad jos panašios ne tik išvaizda, bet ir charakteriu.

Reperis Jay-Z pasiėmė savo 10-metę dukrą į NBA krepšinio rungtynes ​​San Franciske. Įžymybių mama Beyoncé ir dvyniai žaidime nedalyvavo.

Tėvas ir dukra vilkėjo vienodus juodus sportinius kostiumus ir sportbačius, o Blue Ivy taip pat vilkėjo juodą odinę striukę. Jos garbanoti plaukai yra nuostabūs.

Internete paskelbtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose Blue Ivy atrodė gana santūriai ir kukliai, o tai dar labiau patraukė interneto vartotojų dėmesį. Ypač populiarus momentas, kai reperis nusišypso prieš kamerą, apkabina dukrą ir pabučiuoja į skruostą, o ši išsiveržia jam iš rankų. 

Papildomo „vėsumo“ paveikslui suteikia stulbinantis mergaitės panašumas į mamą. Ir ne tik išoriškai, bet ir elgesys bei veido išraiškos. Kai vienas vartotojas rado jaunos Beyoncé nuotrauką ir palygino ją su Blue Ivy, buvo nuostabu, kaip jos atrodė panašios.

Gerbėjai džiaugėsi, kaip ji subrendo, nes ne taip seniai ji buvo kūdikis, o dabar – paauglė. Be Blue Ivy, Jay Z ir Beyoncé taip pat turi dvynius: Serą ir Rumi, kurie gimė 2017 m. Po dvynių gimimo Beyonce asmeniniu gyvenimu nesipuikuoja ir jo neskelbia internete. Kartais ji skelbia vaizdo įrašus, kuriuose jos šeima keliauja po pasaulį.

Jaunoji Blue Ivy jau pasiekė sėkmės savo gyvenime. Ji yra gavusi daugybę apdovanojimų, įskaitant „Grammy“ apdovanojimą už geriausią metų muzikinį vaizdo klipą („Brown Skin Girl“), o kai 2020 m. gavo „BET Her“ apdovanojimą, būdama 8 metų ji tapo jauniausia BET apdovanojimo laimėtoja. Ji taip pat laimėjo NAACP Image Award ir Soul Train apdovanojimą.

Kol kas nežinia, ar jai seksis taip pat, kaip mamai ir tėčiui, kurie abu yra populiarūs dainininkai, tačiau tėvai iš visų jėgų stengiasi palaikyti dukrą.

Šios dvynukės tapo žinomos dėl savo vaidmenų filmuose, tačiau daugelis šiandien kritikuoja jų išvaizdą. Štai kaip jos atrodo

Lukas

Septynios žinomos mamos, auginančios dvynukus

Lukas

Jį praminė mažuoju Herakliu. Kaip šiandien atrodo stipriausias berniukas pasaulyje?

Lukas