Santykiai

10 dalykų, kurie priverčia moterį palikti mylimą vyrą

Jei moteris yra įsimylėjusi, gali atrodyti, kad santykiuose ji atiduotų viską. Tačiau viskam yra ribos ir kai tam tikros ribos bus peržengtos, ji net negalvodama paliks net tą galutinį svajonių vyrą.

10 klaidų, kurias daro vyrai, dėl kurių santykiai gali greitai pablogėti:

Jis nenori paįvairinti dalykų.

Moteris nenorėtų, kad jos romantiški santykiai būtų pasivažinėjimas kalneliais, tačiau labai svarbu palikti vietos naujiems dalykams. Jei vyras primygtinai reikalauja kasdien eiti į tą patį restoraną arba kas atostogas nori keliauti į tą pačią vietą, nes nenori išeiti iš komforto zonos, jo mylimajai tikrai greitai nusibos.

Jis kaltina jus, kad turite „aukštų“ lūkesčių.

Kai moteris galvoja apie išsiskyrimą su mylimuoju, greičiausiai iki to laiko ji jau daug kartų bandė išsaugoti šiuos santykius. Tačiau jei partneris atsisako aptarti jai nerimą keliančius dalykus ir tuo pat metu skųsis savo nerealiais reikalavimais, jai neliks jokių abejonių, kad laikas viską nutraukti.

Jis atsisako laiko su jumis, kad galėtų pabendrauti su draugais.

Nėra ko džiaugtis, kai savaitgalį vaikinas staiga palieka jus vieną, ignoruoja jūsų skambučius. Jei  jis įprato atšaukti jūsų pasimatymus ir vietoj to leidžia laiką su savo bičiuliais, moteris pradės suprasti, kad tai signalas, kad ji jo gyvenime mažai svarbi – neilgai trukus ji išeis.

Jis elgiasi slaptai.

„Jei jis elgiasi taip, lyg turėtų ką slėpti, jis tikrai apgaudinėja. Net jei taip nėra, tai kas ateis į galvą, jei partneris vengs rašyti žinutes, kai yra šalia jūsų, neaiškiai kalba apie savo planus arba ginasi, kai paklausia, kur buvo. Sąžiningumo ir atvirumo trūkumas paskatins bet kurią moterį ieškoti kitų, stabilesnių santykių.

Jis niekada nėra šalia, kai tau jo reikia.

Tai nebūtinai reiškia, kad vyras yra išvykęs iš miesto ar bendrauja su draugais – jis gali sėdėti priešais savo merginą, bet vis tiek nebūti šalia, kai ji nori  pasikalbėti apie jai svarbius ar ją varginančius dalykus. Kai partneris tik apsimeta, kad klauso, moteris gali tai pajusti ir supras. Kas nori tokių santykių?

Jis verčia tave jaustis kaip jo mama.

Vyras ir vaikas nevykdo planų, niekada nenori bendrauti su suaugusiaisiais ir kaltina savo partnerį. Tokio tipo santykiuose bet kuri moteris greitai pavargs bandydama nuimti atsakomybę nuo jo pečių ir teisintis ir norės pradėti ieškoti suaugusio vyro.

Jis ignoruoja jūsų nuomonę.

Kai reikia priimti sprendimus, kurie liečia abu santykiuose esančius žmones, moteris tikisi, kad į jos nuomonę bus atsižvelgta. Jei  vyras mano, kad jos norai ir poreikiai nėra svarbūs ir susitelkia tik į save, ji priims tai kaip raudoną vėliavą, kad jis nenori, kad ji būtų laiminga, ir jos negerbia.

Jis pirmenybę teikia savo karjerai.

Gerai, kai žmogus turi didelių svajonių, kurias reikia įgyvendinti, tačiau kai palaikote santykius, net nepaisant įtempto grafiko, svarbu skirti šiek tiek laiko susitelkti į savo partnerį ir parodyti jam, kad jis jums yra prioritetas. Jei vyras visada yra per daug užsiėmęs, kad praleistų laiką su savo mylimuoju, ji norės jį palikti visam laikui.

Jis lygina tave su kitomis moterimis.

Tai gali būti viena iš jo buvusių, kolega ar jo mama. Bet kuriuo atveju nuolatinis merginos lyginimas su kitomis moterimis yra labai pavojinga klaida, kuri gali akimirksniu sugriauti santykius. Tai priverčia moterį jaustis siaubingai, neigiamai veikia jos savigarbą ir, greičiausiai, baigsis išsiskyrimu.

Jis verčia susimąstyti, ar jam rūpi.

Vertinimas yra svarbus sveikiems santykiams ir, beje, reiškia vertinti partnerį net už smulkmenas, kurias jis daro. Jei vyras, užuot parodęs, kokia svarbi jam yra jo moteris, ją laiko savaime suprantamu dalyku ir nenori dėti jokių pastangų į santykius, jo mergina niekada nesijaus patogiai šalia jo.

Ar galite į šį sąrašą įtraukti dar kokių nors punktų? Jei kada nors buvote vienoje iš šių situacijų, ką padarėte, kad išsaugotumėte savo santykius? Pasidalinkite savo mintimis su mumis.

Ši pora yra viena iš nedaugelio, kur partneriai yra laimingi kartu, nepaisydami didžiulio svorio ir ūgio skirtumo

Lukas

Ši pora pati gražiausia Gruzijoje, o jų dukros atrodo nepaprastai

Lukas

8 žinomos poros, kurios įsimylėjo per aklą pasimatymą ir iki šiol yra kartu

Lukas