Naujienos

Moteris tikėjosi, kad jos tėvai sumokės už vestuves, kaip apmokėjo ir jos sesers, tačiau jie sako negalintys to sau leisti. Kaip Jūs reaguotumėte tokioje situacijoje?

Moteris kreipėsi į „Reddit“ naudotojus, kad išsiaiškintų, ar ji neteisi, kad tikėjosi, kad tėvai viską sumokės už jos vestuves, kaip ir už jos seserį. Ji paprašė Reddit patarimo ir paaiškino:

„Prisimenu iš pradinės mokyklos, kaip mano tėtis su draugais juokavo, kada galės išeiti į pensiją, nes turi taupyti savo dviejų dukterų vestuvėms. Bandžiau su jais pasikalbėti apie biudžetą, kol kartu atostogavome, ir jie pasakė, kad sumokės už mano vestuves.“

Paklausiau, koks mano biudžetas, į ką jie atsakė, kad apie tai pakalbėsime, kai ateis laikas“. Tada ji paaiškino, kad jos tėvai jau apmokėjo jos sesers koledžo išlaidas, kurių nepadengė mokslas, taip pat visas jos vestuves.

Tačiau ji pati nelankė koledžo, todėl tėvai niekada nedavė jai santaupų, kurias sutaupė kolegijai. „Mano sesuo ištekėjo daugiau nei prieš septynerius metus, tiesiog praėjus kelioms dienoms po to, kai baigė mokslus kaimo vietovėje, esančioje netoli miesto, kuriame gyvena mūsų tėvai, nes jos vyro šeima yra iš ten, todėl nusprendė ten iškelti vestuves ir gyventi.”

Ji taip pat paaiškino, kaip jos tėvai išėjo į pensiją ir persikėlė į miestą, esantį už 5 valandų nuo jų. Dabar ji susižadėjusi ir tikėjosi, kad tėvai sumokės už vestuves mieste, kuriame ji gyvena. Tačiau jos tėvai teigė galintys mokėti tik tiek pat, kiek už sesers vestuves.

Pasak jos, vidutinė vestuvių kaina federalinėje žemėje, kurioje ji gyvena, yra daugiau nei dvigubai didesnė nei jos tėvai sumokėjo už sesers vestuves. Jos tėvai pasiūlė už jos vestuves mokėti tiek pat, kiek už seserį, tačiau ji jaučiasi taip, lyg sesuo būtų labiau mėgiama tėvų.

„Mano tėvai tikrai gali sau leisti mokėti ir prisidėti daugiau. Kiekvienais metais jie vyksta į brangias atostogas – kruizus, keliones ir pramogų parkus 10 dienų. Ji teigė, kad jos sesuo „apmokėjo visas išlaidas iki 22 metų, o aš esu nepriklausoma nuo 18 metų. Nes pasirinkau kitokį gyvenimo kelią“.

„Nusprendžiau šiais metais, būdama 29 metų, ištekėti už vyro iš aukštesnės klasės, o ne 2015-aisiais tekėti už vyro iš vidurinės klasės, būdama 22 metų“, – rašė ji. Po posėdžio jos tėvai padidino sumą, tačiau ji ir jos sužadėtinis vis tiek turės sumokėti 10 000 USD.

Savo prisipažinimo pabaigoje ji paklausė „Reddit“: „Ar aš esu neteisi, nes vis dar esu nusiminusi, kai žiūriu į savo vestuvių biudžetą, nes jaučiu, kad tai yra favoritizmas? Komentaruose daugelis „Reddit“ vartotojų atsakė į jos klausimą teigiamai ir pasakė, kad ji klydo, nes prašė daugiau pinigų.

Pirmame komentare po jos įrašu vienas Reddit vartotojas jai parašė: „Tu neteisi. Matyt, jūsų sesuo 2015 m. buvo brandesnė nei jūs 2022 m. ir atrodo, kad smerkiate savo sesers vyrą, kuris yra darbininkų klasėje, o didžiuojatės savo aukštesnės klasės partneriu, nors negalite sau leisti susimokėti už savo vestuves.“

Viename iš komentarų buvo rašoma: „Niekada negalėčiau pateisinti tiek pinigų išleisti vien vakarėliui ir nesijausčiau patogiai paėmusi tiek pinigų iš savo tėvų, net jei jie ir gali sau leisti, ir jie man juos pasiūlė“.

Tačiau kai kurie mano, kad šioje situacijoje kalti visi. „Man artimesnė nuomonė, kad čia visi kažką ne taip padarė. Tėvai vis sakydavo, kad sumokės už visas vestuves. Nemanau, kad teisinga, kad jie sakė, kad sumokės už viską, o paskui persigalvojo ir pasakė, kad mokės tiek pat, kiek už seserį“.

„Tačiau vis tiek yra beprotiška prašyti ko nors sumokėti papildomus 10 000 USD, kai jie jau duos 25 000 USD. Jei ji ir jos sužadėtinis negali sau leisti sumokėti tų 10 000 USD už savo vestuves, leiskite jiems tai atidėti ir pradėti taupyti arba sumažinti biudžetą tiems 10 000 USD. Jos tėvai yra labai dosnūs duodami jai tiek pinigų, kad sumokėtų už jos santuoką”.

O ką manote Jūs, mielieji? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose

Šios merginos jaučia meilę pinigams, o jų „mylimieji“ atrodo taip

Lukas

Niekada neatitraukite akių nuo kasininko, jei mokate kortele! Štai kodėl

Lukas

Žinomi žmonės, kurie kentė patyčias mokykloje dėl savo išvaizdos

Lukas