istorijos

Turtingų tėvų dukra nesutiko tekėti už vaikino, kuris buvo nepasiturintis. Po daugelio metų ji suprato, kokią klaidą padarė

Dažniausiai jaunos merginos dėmesį kreipia į gražius vaikinus su geru humoro jausmu. Tačiau vėliau jas patraukia tokios vyrų savybės, kaip atsakingumas ir supratingumas.

Yra ir tokių moterų, kurioms visi šie dalykai nėra svarbūs. Jos svajoja ištekėti už turtingo vyro, kuris galėtų patenkinti visas užgaidas. Vienintelis svarbus dalykas tampa mylimojo piniginės storis…

Tai istorija apie vaikiną, kurį atstūmė turtingų tėvų dukra, nes šis neturėjo pinigų išpildyti visiems merginos norams. Po 12 metų jie susitiko dar kartą ir mergina suprato, kokią klaidą padarė.

Jie susitikinėjo jau pakankamai ilgą laiką, todėl vaikinas nusprendė pasipiršti. Turtingų tėvų duktė atsakė neigiamai ir juokdamasi tarė:

– Juk tu supranti, kad tavo mėnesinis atlyginimas yra lygus sumai, kurios man pakanka vos vienai dienai. Kaip manai, iš ko mes gyventume susituokę? Aš tikrai nenorėčiau likusį gyvenimą praleisti skurde. Geriausiai būtų, jei mane pamirštum ir susirastum kažką iš savo lentynos…

Tai buvo neįtikėtinai skaudus smūgis jaunuoliui, kurio jis nepamiršo dar ilgą laiką.

Po 12 metų jie visiškai atsitiktinai susitiko prekybos centre. Moteris iš karto pažino savo buvusį vaikiną ir jį užkalbino:

– Labas, kaip sekasi?

Vyras nespėjo nieko atsakyti, o buvusi mylimoji tęsė toliau:

– Man tai gyvenime labai pasisekė. Ištekėjau už turtingo ir gabaus vyro. Įsivaizduoji, jis uždirba beveik 15 000€ per mėnesį.

Netrukus pasirodė ir minėtas turtingas vyras. Jis pasisveikino su buvusiu žmonos vaikinu.

– Sveiki, matau jau spėjote susipažinti su mano žmona.

– Labas, taip susipažinome…

Tuomet vyras atsisuko į savo žmoną ir tyliai į ausį pakuždėjo: “Brangioji, čia mano bosas“.

Išgirdusi šiuos žodžius moteris liko šokiruota ir negalėjo ištarti daugiau nei žodžio. Vyrai dar trumpai pašnekėjo ir išsiskirstė savais keliais. Galiausiai žmona atsigavo po patirto šoko ir paklausė savo vyro:

– Ar čia tikrai tavo viršininkas?

– Taip, juk ką tik sakiau. Jo turtas viršija daugiau nei 30 mln. €, tačiau jis yra labai kuklus žmogus. Kolegos pasakojo, kad jo gyvenimas yra labai liūdnas. Prieš daugiau nei 10 metų jis pasipiršo kažkokiai merginai, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo, nes neturėjo pakankamai pinigų. Nuo tos dienos jis sunkiai dirbo, kad visa tai pasiektų. Tačiau jaunystės tema jam vis dar labai skaudi ir jis iki šiol nėra vedęs.

Tuomet vyras pridūrė:

– Įdomu, kaip ta moteris jaučiasi dabar… Žinodama, kad paliko tokį žmogų.

Moteris buvo visiškoje šoko būsenoje ir toliau negalėjo ištarti nė žodžio…

Kol vyras buvo darbe, neištikima moteris parsivedė meilužį namo. Ji nežinojo, kad sūnus buvo anksčiau grįžęs iš mokyklos ir pasielgs taip gudriai

Lukas

Moteris įsivaikino berniuką, kurį visi paliko. Kaip jis atrodo po metų gyvenimo naujoje šeimoje?

Lukas

Anksčiau šią porą pamatę žmonės juokėsi, tačiau pažiūrėkite kaip jie atrodo šiandien

Lukas