istorijos

Moteris susirado slaugytoją, kuri išgelbėjo jos gyvybę prieš 38 metus. Tai tokia jaudinanti istorija!

Kai Amandai tebuvo trys mėnesiai, ją ištiko bėda. Tuo metu ji sirgo, karščiavo, mama mergaitę ištepė mentolio tepalu, o kai ji atsisuko vystyklų, mergina nuvirto nuo sofos ant garinės krosnelės. Kūdikis akimirksniu patyrė rimtų nudegimų. Ji nedelsiant buvo išsiųsta į Olbanio medicinos centro nudegimų skyrių.

1977 metais ši nuotrauka buvo paskelbta Olbanio medicinos centro metinėje ataskaitoje, kuri netrukus sulaukė didelio populiarumo. Nuotraukoje pavaizduota jauna slaugė Susan Berger, laikanti Amandą iš karto po operacijos.

Kaip prisimena Susan, ji ką tik buvo atėjusi dirbti į šį nudegimų centrą. Ir kūdikis tapo kone pirmuoju jos pacientu. Beje, mergina tuomet labai nustebo, kad vaikas po operacijos visiškai neverkė, net neužmigo.

Tada slaugytoja visą laiką kalbėjo su ja, laikydama ją ant rankų, todėl jie buvo nufotografuoti. Tai nebuvo surežisuota nuotrauka, tada niekam nerūpėjo, kaip jie atrodys nuotraukoje, nes tuo metu jie kovojo už Amandos gyvybę.

Praėjo 38 metai. Amanda Scarpinatti sako, kad kai tik jausdavosi blogai, ji žiūrėdavo į šią nuotrauką. Savo angelo sargo ji nusprendė ieškoti jos nuo tolimos vaikystės.

„Po to įvykio man teko daug metų gydyti nudegimų pasekmes. Esu patyrusi įvairaus požiūrio į save: vaikai erzino ir vengė su manimi žaisti, draugų tėvai nenorėjo kviesti į svečius, daugeliui buvau per baisi. Ir buvo labai gėda. Be tėvų rūpesčio mane visada palaikė ši meilės kupina nuotrauka. Svetima moteris švelniai laiko mane glėbyje, ką ne kiekvienas sugeba savo vaiko atžvilgiu. Kai man pasidarė sunku ir tai nutikdavo dažnai, visada žiūrėdavau į mūsų nuotrauką ir vėl turėjau jėgų džiaugtis.

Tiesą sakant, Amanda Siuzanos ieškojo ne vienerius metus, o kai prabilo apie tai socialiniuose tinkluose, sėkmė jai pagaliau nusišypsojo. Dėl to, kad jos publikaciją iš naujo paskelbė šimtai žmonių, Susan Berger buvo rasta tą pačią dieną.

Ir po dviejų savaičių moterys susitiko. Tai buvo labai nuoširdi ir paliečianti kiekvieną esantį šalia akimirka.

Ir dvi giminingos sielos stovėjo apsikabinusios, tarsi niekada neišsiskirtų.

Šie septyniolikmečiai 1977 metais nuėjo į savo pirmą pasimatymą, tačiau po jo vaikinas taip ir dingo net nepaskambinęs. Tik po 33 metų moteris sužinojo to priežastį

Lukas

Šis vaikinas per „Tinder“ iš moterų išviliojo didžiules sumas pinigų. Kaip jam tai pavyko?

Lukas

Gedinti pora paaukojo savo mirusios dukros organus sergantiems vaikams. Praėjus 16-kai metų pora gavo skambutį iš gydytojų, apvertusį jų gyvenimą aukštyn kojomis

Lukas