istorijos

Moteris apsileido, todėl vyras ją paliko. Tačiau, jis negalėjo patikėti savo akimis, kai pamatė ją šiandien

Jis ją paliko, nes sutiko jauną seksualią merginą, kuri teikė malonumą, ko žmona jau seniai nedarė. Jam ji tapo visiškai apsileidusi, visur švietė celiulitas, oda buvo suglebusi.

“Mano žmona nustojo naudoti kosmetiką, nebesitvarkė savo plaukų. Ji visiškai save apleido. Žmona nustojo daryti pagrindinius dalykus: lakuoti nagus, depiliuoti kojas, nebenešiojo liemenėlės… Žodžiu, visi šie dalykai man padarė neigiamą poveikį.

Nebemačiau moters, kurią įsimylėjau ir aš išėjau…

Šiandien ją atsitiktinai sutikau ir viskas buvo, lyg Holivudo filme. Ji tiesiog spindėjo grožiu. Iš karto tapo aišku, kad ši moteris myli save ir prižiūri. Net negalėjau patikėti…

Ji visai nebuvo panaši į trijų vaikų (mano vaikų) motiną. Tuomet pradėjau galvoti, kas čia galėjo nutikti. Ko gero būdama su manimi, ji neturėjo laiko nueiti į sporto klubą, nes visą laiką skyrė man ir mūsų vaikams! Galbūt ji nedėvėjo liemenėlės, nes reikėjo nuolat pamaitinti mūsų kūdikius?

Galbūt ji neturėjo laiko depiliuotis kojų ir susitvarkyti savo antakius, nes reikėjo ruošti maistą, bei tvarkyti namus? Dabar galvoju, ar ji tikrai buvo laiminga? Ji visada svajojo apie didelę ir stiprią šeimą, stengėsi viskuo pasirūpinti. Galbūt aš nesugebėjau įvertinti visų jos pastangų…

Noriu pasakyti tik vieną: žinau, kas yra tikra moteris namuose ir aš jos pasiilgau. Praradau žmogų, kuris buvo didžiausia mano laimė.

Vidinį grožį iškeičiau į išorinį. Ir ji sutiko vyrą, kuris nustojo su ja elgtis, kaip su tarnaite. Davė jai laiko pasirūpinti savimi. Dabar vėlu kažką pakeisti…“

Kiekvieną kartą, kai manote, kad kažkas nėra jūsų vertas ar nepateisina jūsų lūkesčių, tiesiog pažvelkite į save ir pagalvokite, ką duodate mainais. Galbūt jūs dabar darote klaidą? Tiesiog padarykite ką nors gero savo mylimam žmogui!

Mama, pagimdžiusi trynukus, pasidarė DNR testą ir liko priblokšta tyrimų rezultato

Lukas

Vieniša daugiavaikė mama dėkojo geram nepažįstamajam, o kitą rytą sulaukė dar vienos netikėtos staigmenos

Lukas

Moteris pastebėjo, kaip į vyro automobilį įsėdo jauna gražuolė. Po kelių akimirkų ji sužinojo sutuoktinio paslaptį

Lukas