Įdomybės

Vyras, kuris išgyveno „Titaniko“ katastrofą, bando įrodyti, jog laivą paskandino ne ledkalnis

Visi žinome istoriją apie Titaniką ir jo nuskendimą dėl susidūrimo su ledkalniu. Tačiau nauji įrodymai rodo, kad laive įvyko sprogimų ir gaisrų, kurie iš tikrųjų nuskandino laivą. Ar tai įmanoma?

Vaghinak Byurat – išgyvenęs asmuo niekada neminėjo ledkalnio.

Nelaimę išgyvenęs Vaghinak Byurat niekada neužsiminė apie ledkalnį.

Vaghinak Byurat buvo vienas iš aukštesnės klasės atstovų – mokslininkas iš Konstantinopolio, planavęs verslo kelionę į Ameriką. Kadangi su savimi teko vežtis daug knygų, jis nusprendė nusipirkti bilietą į kruizą Titaniku.


Vyriškis išgyveno avariją ir savo akimis matė, kaip laivas skęsta. Tačiau jo versija skiriasi nuo kitų.

Chahenas Khachatourianas pažinojo Vaghinaką ir asmeniškai apklausė jį, kad vėliau apibūdintų įvykius „Titanike“. Byuratas gyveno iki senatvės ir daug kartų kalbėjo apie laivo nuskendimą. 

Tačiau įdomiausia detalė buvo ta, kad jis niekada neužsiminė apie ledkalnį. Vietoj to Byuratas aprašė sprogimą, dėl kurio anot laivas ir nuskendo.

Ši versija tikriausiai būtų praleista, tačiau Byuratas nebuvo vienintelis keleivis, prabilęs apie protrūkius.

Ką kiti keleiviai matė, kai „Titanikas“ nuskendo?

Ką kiti keleiviai matė, kai „Titanikas“ nuskendo?

Kiti išgyvenusieji teigė, kad laive įvyko 2–4 sprogimai. Tyrėjas ir autorius Billas Wormstedtas taip pat pateikė įrodymų apie šių žodžių teisingumą, kurį sužinojo iš interviu su išgyvenusiais žmonėmis. Jų parodymai nušviečia šį reikalą kiek kitaip.Majoras Arthuras G. Peuchenas, kuris buvo pirmos klasės keleivis, prisimena, kad jis, be jokios abejonės, išgirdo sprogimą ir kad po kelių akimirkų laivas pradėjo skęsti.

George’as Frederickas Crowe’as buvo laivo stiuardas. Savo interviu jis prisipažino taip pat girdėjęs sprogimą, po kurio laivagalis pasviro ir ėmė skęsti.

Tačiau ar yra įrodymų, kad „Titanikas“ iš tikrųjų nuskendo dėl sprogimo?

Tyrėjai teigia, kad keleiviai galėjo išgyventi, tačiau „Titanikas“ nuskendo dėl didžiulio gaisro.

Tyrėjai teigia, kad keleiviai galėjo išgyventi, tačiau „Titanikas“ nuskendo dėl didžiulio gaisro.

Tuo metu „Titaniko“ inžinieriai nesuprato elektrolizės, kuri paverčia jūros vandenį degiu vandeniliu, pavojų. Johnas Wickmanas savo knygoje „Titanikas, paslėpti įrodymai“ rašė, kad įgula padarė klaidą. Jie paliko įjungtas šviesas, dėl kurių įvyko sprogimai. Priešingu atveju laivas galėtų likti ant vandens, o keleiviai išgyventų.Wickmanas mano, kad pirmasis sprogimas įvyko tarp 01:10 ir 01:20 val. Tačiau jis tvirtina, kad laivą sulaužė dar vienas sprogimas ir tai buvo tiesioginė katastrofos priežastis.

Tai buvo puikus sutapimas, patvirtino Senanas Molony, žurnalistas, daugiau nei 30 metų tyrinėjęs avariją. Jis padarė išvadą, kad „ugnis, ledas ir nepriežiūra“ sukėlė nelaimę.

Ar tikite, kad toks buvo „Titaniko“ ir jo įgulos likimas?

Viena moteris paprašė vyrų, kad šie pasakytų, kas tai per daiktas, tačiau mažai kas sugebėjo atsakyti

Lukas

Sena moteris nieko neįsileisdavo į butą. Kai kaimynai užėjo į vidų, pasidarė aišku kodėl

Lukas

Pavydus buvęs vaikinas apipylė moters veidą rūgštimi. Ką ji veikia šiandien ir kaip atrodo po operacijų?

Lukas