Įdomybės

Vaikai nepažino savo mamos, kai ši pasišalino nuo kūno tatuiruotes

Ši moteris užmaskavo savo tatuiruotes – dėl to herojės mama apsipylė ašaromis, o jaunesnysis sūnus jos neatpažino.

Vaikai neatpažino mamos, paslėpę 40 jos tatuiruočių

Britei Amy yra 23 metai, pastaruosius 10 metų ji puošė savo kūną tatuiruotėmis ir auskarais. Be to, jos tatuiruotės buvo ne tik ant viso merginos kūno, tačiau kartu ji turėjo ir keliolika auskarų.

Jos dilbiai ir kaklas buvo ypač tankiai nudažyti. Pirmoji tatuiruotė buvo padaryta paauglystėje, tačiau kūno menu Amy susidomėjo po 18 metų, kai pradėjo dirbti tatuiruočių salone.

Nepaisant šeimos ir draugų palaikymo, Amy dažnai susidurdavo su kitų atstūmimu ir net tiesiogine neapykanta. Ji pati visada džiaugėsi savo išvaizda ir tatuiruotes laikė saviraiškos bei meno būdu.

Televizijos laidą mergina priėmė kaip drąsų eksperimentą ir galimybę pažvelgti į save taip, tarsi jos pomėgių niekada nebūtų buvę.

Amy prisipažįsta, kad labai jaudinosi, kol vizažistė maskavo visas tatuiruotes, kad atitiktų jos odos spalvą. Po kelių valandų Gemma Horner ne tik visiškai paslėpė piešinių pėdsakus, bet ir tikrai pakeitė moters išvaizdą.

Amy pirmoji pamatė save veidrodyje, o po kelių minučių nuėjo pas mamą ir patėvį kitame kambaryje. Abiejų reakcija buvo vienoda – šypsena pro ašaras.

Vėliau Amy nuėjo į darželį pasiimti vaikų, kur jos laukė dar viena staigmena. Jauniausias sūnus praėjo pro ją, nepažindamas merginos be tatuiruočių, savo pačio mamos.

Vaizdo įrašas susilaukė daugybės komentarų, o publika įvertino vizažistės darbą ir Amy grožį tiek su tatuiruotėmis, tiek be jų. 

Tačiau pati mergina teigė dabar dar labiau įsitikinusi, kad penkiasdešimt tatuiruočių jai – ne pabaiga. Ateityje ji planuoja padengti visą kūną be pėdsakų.

Loginė užduotis: Kuri moteris ant rankų laiko ne savo vaiką?

Lukas

Pirmą kartą per 5 metus vyras apsilankė kirpykloje, o paskui savęs neatpažino veidrodyje

Lukas

Štai ką reiškia, kai miręs žmogus ateina pas jus sapnuose

Lukas