Įdomybės

Tyrinėdamas Italiją fotografas aptiko seną vilą su antikvariniais daiktais viduje, bei pilnu rūsiu vyno. Pamatykite patys!

Per Šiaurės Italiją keliavęs fotografas aptiko šį brangakmenį. Iš pradžių jį šokiravo seno namo griuvėsiai, tačiau pamatęs, kad jo interjeras beveik visiškai išsaugotas, kartu su prabangiais XIX amžiaus baldais, o rūsys su dešimtimis sandarių butelių nepaliestas, jis buvo labai nustebęs.

Pažiūrėkime kaip sena vila atrodo iš vidaus.

Romanas Robroekas yra iš Nyderlandų, o jo mėgstamiausi objektai yra seni apleisti pastatai. Keliaudamas į šiaurinę Italiją jis aplankė mažą miestelį, kur aptiko XIX a. liekanų.

Eidamas pro griuvėsius, apaugusius žaluma ir sąmanomis, jį šokiravo tai, ką pamatė toliau. Keista, kad namuose beveik visiškai išsaugotas originalus interjeras su senoviniais baldais.

Apėmė jausmas, lyg laikas būtų aplenkęs miegamojo komplektus, o visi kambariai atrodė jau paruošti svečių priėmimui. Tai, kad žmonių čia nebuvo seniai, liudijo tik storas dulkių sluoksnis.

Judėdamas po vilą Romanas nuėjo į svetainę, kuri buvo padaryta geltonais atspalviais. Ten buvo prabangios sofos, o ant lubų puikavosi išskirtinis medžio atvaizdas.

Likę kambariai buvo ne mažiau žavūs. Viename iš jų jis aptiko sienos paveikslą, vaizduojantį gražią pilį jūros fone.

Tada Romanas persikėlė į rūsį, kur rado vyno rūsį su dulkėmis padengtų sandarių vyno ir alkoholinių gėrimų butelių kolekcija.

Įdomiausia, kad net užuolaidos ant langų yra puikiai išsilaikiusios. Aplink kambarius gulėjo senos knygos, stovėjo šventųjų ir Madonos statulos.

Vėliau paaiškėjo, kad ši vila priklausė riterio titulą turinčiam advokatui. Viename iš kambarių net buvo jo portretas su užrašu, kad šis asmuo gimė 1874 m.

Po advokato name gyveno turtinga dvarininkų šeima, auginanti grūdus.

Taip pat biure fotografas aptiko kelis gimimo liudijimus, viename iš jų buvo rašoma, kad šios šeimos sūnus gimė 1941 metais ir įgijo aukštąjį žemės ūkio išsilavinimą.

Ši mergina Norvegijoje pragyvena iš to, kaip atrodo, nes yra laikoma grožio etalonu. Kiek ji uždirba savo išvaizdos dėka?

Lukas

Kaip atrodo vaikas, kurio tėvas azijietis, o mama afrikietė

Lukas

Jei ne viena labai netikėta detalė, tai būtų paprasčiausia vestuvinė nuotrauka. Tačiau, tik pažiūrėkite į ją!

Lukas