Įdomybės

Tapinas užsimojo už 5 milijonus eurų Ukrainai nupirkti bepilotį orlaivį „Bayraktar“

Žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas sugalvojo naują idėją, kaip visiems prisidėti pagelbėjant Ukrainai kare. Žinomas vyras paskelbė norintis surinkti 5 milijonus eurų, už kuriuos kare nukentėjusiai šaliai ketina nupirkti ir padovanoti Turkijoje pagamintą bepilotį orlaivį „Bayraktar“.

Apie palaikymo akciją A.Tapinas paskelbė feisbuke. Įrašu jis sutiko pasidalinti su naujienų portalu lrytas.lt.

„Mūsų laikas atėjo.

Lietuvos ir Turkijos gynybos ministerijos uždegė žalią šviesą, pats gamintojas pasakė – taip. Ir dabar galvoje skamba tik vienas žodis BAYRAKTAR.

Ukrainos karių durklas naktyje. Rusų armijos žudikas. Bepilotis taktinis kovinis lėktuvas, kuris neša lazeriu valdomas didelio tikslumo bombas ir tolimojo nuotolio prieštankines raketas „oras – žemė“.

Ukrainos kare Bayraktarai jau naikino Rusijos vadovybės punktus, tankus, raketų paleidimo sistemas.

Manoma, kad Bayraktarai prisidėjo prie kreiserio „Maskva“ žūties nukreipdami kreiserio gynybos sistemas. Gegužės pradžioje Bayraktarai atakavo ir sunaikino du Rusijos patrulinius Raptor klasės laivus netoli Gyvačių salos.

Ir dabar – turbūt pirmą kartą istorijoje – vienos valstybės piliečiai gali nupirkti ir padovanoti tokią sunkiąją ginkluotę kitai valstybei. Esame daug ko jūsų prašę ir telkę daugeliui darbų. Tokiam – dar niekada. 5 milijonai. Trys savaitės. Atrodytų, kad neįmanoma. Bet šitą pavedimą tikrai galėsite įsirėminti ir rodyti vaikams ir anūkams – kaip mes pirkom Ukrainai taktinį kovinį lėktuvą. Arba tiesiog – kaip mes susimetėm Bayraktarui.

5 milijonai. Labai daug. Reikia neįtikėtino susitelkimo.

Pirmi būtini žingsniai:

1. Pervedat pinigus patys

2. Ne tik pasidalijat šituo kvietimu, bet ir pridedat ką nors nuo savęs, naudokit žymę #bayraktarasUkrainai

3. Būtinai paskambinat/parašot bent penkiems draugams ir įtikinat juos prisidėti

Speciali banko sąskaita jau laukia ir ji netuščia – Laisvės TV sukaupė rezervą nuo dronų pirkimo ir deda pirmuosius 62 000 eurų.

Speciali sąskaita: Gavėjas: Všį Laisvės TV Sąskaitos numeris: LT167300010156927144, Swedbank Paskirtis: Bayraktarui Patogesniam pavedimui sąskaitos rekvizitai yra įrašo komentaruose! Arba dar patogiau – šitoje nuorodoje https://bit.ly/3Glmohi Paypal: [email protected] Įmonės, kurios norite prisidėti prie šito unikalaus reikalo, ir kurioms reikia paramos sutarties – rašykit [email protected] ir viską sutvarkysim.

Kas norite prisidėti prie pagalbos skleidžiant žinią irgi rašykit Živilei, [email protected] Maksimaliai dažnai atnaujinsiu rezultatai šitame įraše ir vėliau kitose. Visi matysim, kaip auga sumos. Tegu mūsų Bayraktaras pakils virš nenugalėtos Ukrainos. Tegu tai bus valanda, kai Lietuva ir Ukraina drauge išsitrauks kardus. Metas pykčiui! Metas pagiežai! Metas raudonai aušrai! Su Ukraina iki pergalės! #bayraktarasUkrainai

14:45 atnaujinimas, per pusantros valandos surinkti 288 675 eurai.

15:15 per dvi valandas surinkta 365 180 eurų, tempas didėja 2600 eurų per minutę. Ir tai ne dėl vieno labai didelio pavedimo, o dėl to, kad eina tūkstančiai nedidelių ir vidutinių.

16:16 Pralaužėm pirmą pusės milijono ribą per tris valandas – 523 256 eurai.

17:45 Keturios su puse valandos ir palengva artėjam prie pirmojo milijono: 710 366 eurų. Tempas vis dar 2000 eurų per minutę

Tolimesnius atnaujinimus sekite Andrius Tapinas facebook paskyroje

Šaltinis: lrytas.lt 

Šie žmonės Tanzanijoje nuolat medžiojami, nes jų kūnai laikomi „gyvu auksu“

Lukas

Vaikai nepažino savo mamos, kai ši pasišalino nuo kūno tatuiruotes

Lukas

Jūs jį tikrai pažįstate: kaip šiandien atrodo berniukas nuo Kinder šokolado plytelės, kuriam jau 26 metai?

Lukas