Įdomybės

Šios močiutės išvaizda yra neįtikėtina. Ar pasakytumėte, koks jos amžius?

Robin Hills nėra iš tų močiučių, kurios visą dieną kepa skanius pyragus ir mezga prie lango. Ji nesėdi su draugais ant suoliuko, o juo labiau nesodina sėklų.

Robbie Hills yra profesionali kultūristė! Ši 48 metų moteris yra dviejų suaugusių dukrų mama ir trijų nuostabių vaikų močiutė. O dar ji sugeba nustebinti pasaulį savo fizine forma. 

Kai Robin baigė vidurinę mokyklą, ji iškart nuėjo į sporto salę, tai buvo 1989 m. Ji tiesiog norėjo palaikyti formą, o iš pradžių tai buvo tik hobis. Tačiau sportas merginą „nutempė“ taip, kad ji tam paskyrė visą savo gyvenimą.

Dabar Robin dalyvauja daugybėje konkursų ir čempionatų, jai už pečių – daugybė pergalių, ji yra garbės apdovanojimų laureatė. 

Būtent sporto dėka moteris po dukryčių gimimo greitai sugrįžo į formas, o būtent su tokia motyvacija nepavargsta būti energinga ir aktyvi.

Didžiulė parama Robin yra jos šeima, visi jos nariai visada palaiko mamą ir močiutę kiekvienose varžybose.

O 2014 metais ji gavo Tarptautinės kultūrizmo federacijos sertifikatą. Nuo tada Robin Hills tarptautiniu mastu rungtyniavo profesionalų lygoje.

Šiuo metu moteris dirba pataisos namuose. Ji veda tempimos terapijos ir jėgos treniruotes kaliniams.

Robin prisipažįsta, kad anksčiau bijojo, kad kiti nesuvoks jos raumenų masės, nesupras jos pomėgių tokiame amžiuje, o iš pradžių jai buvo gėda viešinti savo nuotraukas socialiniuose tinkluose. Tačiau laikui bėgant ši baimė atslūgo ir ji susikūrė savo blogą. Jos prenumeratoriai ją labai myli, visi žavisi jos tvirtumu, forma, ryžtu, jiems ji yra sektinas pavyzdys.

Pažinęs šį berniuką, kariškis pradėjo rinkti pinigus vaiko veido operacijai. Štai kaip dabar jis atrodo

Lukas

Mama nufotografavo sūnų restorane, tačiau tuo metu neatkreipė dėmesio į merginą antrame plane. Po kiek laiko paaiškėjo, ką padarė paslaptinga nepažįstamoji

Lukas

Vilos savininkai paslaptingai dingo, vieta liko apleista, o daiktai nepaliesti. Pažiūrėkite kaip viskas atrodo

Lukas