Įdomybės

Ši moteris pelnė didžiausios pasaulyje burnos Gineso rekordą

Samantha Ramsdell vaizdo įrašų bendrinimo programėlėje surinko įspūdingą 1,7 mln. sekėjų skaičių dėl klipų, kuriuose ji deda į burną daugybę pavydėtino tūrio maisto produktų, įskaitant porciją didelių McDonald’s bulvyčių.

Samantha surinko tiek daug sekėjų „TikTok“ paskelbusi vaizdo įrašus, kuriuose ji į burną įsidėjo tris spurgas. Dėl neįprastai didelės burnos ji Gineso rekordų knygoje oficialiai karūnuota didžiausia pasaulyje moteriškos burnos savininke.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

31 metų mergina iš Konektikuto (JAV) anksčiau tvirtino turinti didžiausią burną pasaulyje, ir šis pripažinimas pagaliau buvo suteiktas jai – bent jau moterų kategorijoje . Dabar ji sako, kad jaučiasi „puikiai“ dėl to, kad gali pasidžiaugti savo neįprastu pranašumu, dėl kurio anksčiau jautėsi ne itin gerai.

„Jei turėčiau patarti tiems, kurie turi didelį kūną ar kažką tikrai unikalaus ir nori patekti į Gineso rekordų knygą, sakyčiau, daryk tai! Daryk tai išdidžiai ir džiaukis turėdamas didžiausius turtus. Tai tavo supergalia. Dalykas, dėl kurio esi ypatingas ir skiriesi nuo visų kitų vaikštančių“, – sako Samantha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

Nepaisant to, kad visą gyvenimą turėjo neįprastai didelę burną, tik praėjusiais metais Samantha socialiniuose tinkluose pradėjo demonstruoti šį talentą. Iš pradžių ji atidarė savo paskyras socialiniuose tinkluose, kad parodytų savo pasirodymo įgūdžius – nežinodama, kad jos vaizdo įrašai sulauks tokio dėmesio.

Gineso titulą ji atsiėmė po apsilankymo pas odontologą su oficialiu teisėju. „Patekti į Gineso rekordų knygą – puikus jausmas, pagaliau galėjau parodyti tiems, kurie mane skriaudė tyčiodamiesi ar abejojantiems, kad turiu didelę burną, bet bent jau turiu didžiausią pasaulyje! “, – sakė Ramsdell. Samantha patarė kitiems, turintiems panašių „talentų“, nebijoti savo „didžiausio turto“ ir pripažinti jį supergalia.

Nauja lentelė – parodo, kiek turime sverti pagal amžių ir ūgį

Lukas

Žmonės su neįprasta išvaizda, kurių amžiaus tiesiog neįmanoma atspėti

Lukas

Pažiūrėkite kokie baisūs kūdikių vežimėliai ir lopšiai buvo naudojami praeityje

Lukas