Įdomybės

Ši moteris laimėjo įspūdingą sumą pinigų, tačiau jos gyvenime beveik niekas nepasikeitė – atsisakė tik vieno dalyko

Dažnai, kai vargšui atsiranda didžiulė pinigų suma, jis pradeda juos švaistyti: perka daug brangių ir visiškai nereikalingų daiktų, keliauja, lošia. 

Mūsų herojė Susan Herdman visada buvo tikra, kad laimės loterijoje, ir puikiai žinojo, kaip valdyti savo pinigus.

Susan užaugo didelėje draugiškoje darbščioje šeimoje: tėvas, mama, dvi vyresnės seserys. Merginos tėvai turėjo savo ūkį, pilną gyvulių. 

Nepaisant to, kad šeimos tėvas nuo 1994 metų kas mėnesį pirko loterijos bilietus, sėkme tikrai niekas netikėjo. 

Dukra paėmė pavyzdį iš tėčio, taip pat pradėjo pirkti bilietus. Susan buvo aiškiai įsitikinusi, kad laimės loteriją ir gaus laimėjimą. Tačiau kai tai atsitiko, ją ištiko šokas.

Būdama 22 metų moteris ištekėjo, o būdama 24 metų pagimdė sūnų. Ji išsiskyrė su vyru, kai vaikas dar buvo mažas. 

Susan tapo vieniša mama, o vienintelis jos pajamų šaltinis buvo grožio salonas.

Mūsų herojė atliko visus darbus salone: ​​priimdavo skambučius, fiksuodavo klientus, juos aptarnavo, o vakare grįžusi namo dirbo „antroje pamainoje“, nes visi namų ruošos darbai taip pat atiteko jai.

Kartą, kai buvo žiema ir iškrito didžiulis sniego kiekis, tada atrodė, kad sniegas niekada nenustos kristi, Susan su sūnumi ką tik atsikraustė į naują namą ir už tai turėjo grąžinti skolą, o klientai pradėjo masiškai anuliuoti įrašą. Tą pačią savaitę Herdman nusprendė nusipirkti loterijos bilietą, kuris pasirodė laimingas.

Susan gamino maistą virtuvėje ir žiūrėjo televizorių, kol buvo skelbiami laimėtojai. Moteris įjungė televizorių į „pauzę“ – ekrane buvo šeši skaičiai. Ji manė, kad du ar trys skaičiai sutapo.

Kai Susan patikrino bilietą, ji iš džiaugsmo neteko žado: visi šeši biliete esantys skaičiai sutapo su skaičiais ekrane! 

Ji daug kartų tikrino, netikėdama savo sėkme. Moteris pakėlė akis nuo ekrano, ant bilieto užrašė savo vardą ir paslėpė patikimiausioje moteriškoje slėptuvėje – liemenėlėje. 

Iki prizo atsiėmimo liko visa naktis, o Susan nusprendė eiti į karaokę, kad praleistų laiką.

Ji bijojo gauti turtą ir paleisti jį vėjui.

Susan artimi žmonės ją labai palaikė: niekas nepasikeitė jiems sužinojus, kad dabar moteris yra milijono savininkė. 

Laimėjusiame vakarėlyje kiekvienas sumokėjo už save. Greičiausiai dėl moters kuklumo: ji gyvenime pakeitė tik vieną dalyką – atsisakė darbo salone, o pradėjo užsiimti mėgstamu dalyku – dirbti su gyvūnais.

Moteris grįžo į ūkį: augino kiaules, įveisė daržą. Dabar ji, žinoma, nesijaudina dėl sąskaitų apmokėjimo. Susan gyvena kuklų ir išmatuotą gyvenimą. Ji visada prisimena savo sėkmę ir rūpinasi kitais: aukoja labdarai. 

Karantino metu parduotuvėse nebuvo bulvių, o Susan savo derliumi dalinosi su visais, kuriems reikia pagalbos, ir vieną maišelį atnešė prie mamos durų, kai ji buvo izoliuota.

Susan Herdman nemėgsta viešumos, tačiau kartais bendrauja su žurnalistais ir dalyvauja flash mob’uose.

Kaip atrodytų įžymybės, gimusios priešingos lyties atstovais

Lukas

Kaip šiandien atrodo moteris, kuri 40 metų nesišypso, kad neturėtų raukšlių

Lukas

Nauja lentelė – parodo, kiek turime sverti pagal amžių ir ūgį

Lukas