Įdomybės

Ši mergina visada norėjo tapti Barbe ir tam išleido krūvas pinigų. Jai pavyko to pasiekti, tačiau vyrai ėmė jos vengti

Kiekviena šalis turi savo „gyvą Barbę“ – mergaitę, kuri, pasitelkusi daugybę plastinių operacijų, keičia savo išvaizdą, todėl ji atrodo kaip visame pasaulyje žinomas žaislas.

Barbara Sipos visada svajojo būti kaip lėlė Barbė. Prieš penkerius metus mergina nusprendė tapti panaši į savo mėgstamą lėlę. Tada jai buvo tik septyniolika. Vėliau Barbara ištekėjo. Paaiškėjo, kad jos vyras buvo tik „už“ žmonos metamorfozę Barbės link.

Savo mylimosios transformacijai jis išleido 170 tūkstančių dolerių. Už šiuos pinigus Sipos padidino krūtis iki ketvirto dydžio, atliko rinoplastiką ir Brazilijos sėdmenų pakėlimą, lūpų ir antakių pakėlimą, bei kitas operacijas.

Taip, aš norėjau būti Barbė. Tai kas? Barbė graži, – savo sprendimą argumentavo mergina. 

Barbara pripažįsta, kad jos nauja išvaizda šokiravo kolegas. Vyrai pernelyg dažnai pradėjo rodyti dėmesio ženklus. Sipos buvo visiškai savimi patenkinta, tik ji buvo atleista iš darbo. 

Pati mergina boso poelgį aiškina tik su pavydu – ji sako, kad jis negalėjo dirbti šalia tokios stiprios asmenybės. 

Barbės širdis taip pat laisva. Ir ši mergina jau kiek nustebusi, nes laiko save idealu ir laukia, kol jos vaikinams nebus galo. Barbė tuo nesiruošia sustoti. Ji planuoja tapti dar panašesnė į lėlę – kas žino, gal mergina tikisi sutikti savo Keną. 

Taip ji atrodė pradžioje, prieš visas procedūras:

12 garsių gražuolių, kurios padarė pertrauką savo karjeroje, kad skirtų daugiau laiko savo šeimai

Lukas

Mergaitė gimė su apgamu ant veido, kuris laikui bėgant didėjo ir vis labiau erzino. Šiandien ji suaugusi, o vyras žavisi merginos grožiu

Lukas

Ši mergina labai simpatiška iš veido, bet tik pažiūrėję į jos figūrą, suprasite, kodėl ji tokia populiari

Lukas