Įdomybės

Ši mergaitė gimė su širdimi išorėje. Kaip susiklostė jos gyvenimas?

Virsaviya gimė su itin reta liga. Daugeliu atžvilgių ji panaši į daugelį mergaičių, tačiau yra vienas reikšmingas dalykas, kuris ją išskiria iš visų kitų.

Linksma mergaitė turi lygiai tokius pat pomėgius kaip ir kiti vaikai. Ji šoka, dainuoja ir piešia. Dauguma sėdimų veiklų Virsaviyai nėra pavojingos, tačiau jei ji šokdama nukristų, tai galėtų turėti katastrofiškų pasekmių. Ji serga itin reta liga.

Jos širdis yra krūtinės išorėje. Anot „Little Things“, taip nutinka tik penkiems iš milijono kūdikių.

Virsaviya gimė su būtent tokia yda. Kaip minėta, širdis yra krūtinės išorėje, tiesiai po jos oda. Tai reiškia, kad Virsaviya turi gyventi kiek kitokį gyvenimą nei jos bendraamžės.

Galima matyti visus merginos širdies susitraukimus. Plona oda juda kartu su plakančia širdimi. Šis retas defektas vadinamas „Pentalogy of Cantrell“ ir pirmą kartą buvo nustatytas 1958 m.

Kai kitai JAV gyvenančiai rusaitei buvo šešeri, „Mirror“ rašė, kad jai bus atlikta daugybė pavojingų ir sudėtingų operacijų, kad jai būtų suteiktas normalus gyvenimas. Ir operacija buvo sėkminga!

Šiandien ji gyvena beveik įprastą gyvenimą ir intensyviai naudojasi „Instagram“, kad praneštų tūkstančiams savo sekėjų apie tai, kaip jai sekasi.

https://www.instagram.com/tv/CIKl8XJBeZR/?utm_source=ig_web_copy_link

Žemiau esančiame vaizdo įraše susipažinkite su šia linksma mergaite. Nedvejodami pasidalinkite jos istorija su savo draugais.

Kvailiausios žmonių asmenukės, atsidūrusios internete nors buvo pasidarytos pačiu netinkamiausiu metu

Lukas

20 rentgeno nuotraukų, kurių gydytojai niekada negalės pamiršti

Lukas

Šios norvegės išvaizda gali išvesti vaikinus iš proto, tačiau vienas faktas apie ją gali šokiruoti

Lukas