Įdomybės

Ši jauna mergina turi neįprastą profesiją ir be galo mėgsta tai, ką daro

Jai 24 metai, ji gyvena JK ir yra beprotiškai įsimylėjusi tai, ką daro.

Šiandien norime jums pristatyti gražiausią autobuso vairuotoją. Kaip ji apsisprendė tokiai profesijai? Toliau mūsų straipsnyje.

Tai Jodie Lee Fox ir ji vairuoja autobusus nuo tada, kai sulaukė pilnametystės. Mergina tvirtina, kad tai – jos gyvenimo darbas. 

Anksčiau ji dirbo slaugytoja, bet viskas kardinaliai pasikeitė, kai ji aptiko skelbimą apie vairuotojo darbą. Jody suprato, kad tai buvo jos galimybė.

„Staiga supratau, kad visada norėjau vairuoti autobusą. Net būdama keleivė visada sėdėjau priekinėse sėdynėse, arčiau vairuotojo. Ir taip, aš mėgstu vairuoti. Galų gale mano svajonė išsipildė“.

Kaip vairuotoja mergina prisitaikė gana greitai, dabar važinėja ne tik autobusais, bet net ir prabangiais limuzinais. 

Jodie savo darbe patinka beveik viskas, vienintelis dalykas, kuo ji nepatenkinta – perdėtas dėmesys savo išvaizdai. Jos dažnai klausia, kodėl turėdama tokius duomenis ji nenuėjo, pavyzdžiui, į modelių verslą?

Tačiau pati Jodie tikina, kad tai vienintelė profesija, kuri ją traukia!

„Vyrai sako, kad esu per graži, kad sukiočiau vairą, bet sulaukiu daug gražių komentarų iš moterų, kurios giria mano nagus, plaukus ir makiažą “, – pastebi Jody.

Žinoma, būna įvairių dalykų, keleivių komentarai ne visada glostantys ir malonūs, tačiau mesti šį darbą anglė net negalvoja, tiki, kad toks jos pašaukimas.

O mergina savo pavyzdžiu nori parodyti, kad vairuotojo profesijai stereotipų neturėtų būti.

„Norėdama tapti vairuotoju, turėjau išlaikyti daug egzaminų. Tai nėra taip paprasta, kaip daugelis galvoja. Pirmiausia turite parašyti testus anglų ir matematikos kalbomis, tada išlaikyti dar penkis modulius, kad pagaliau pradėtumėte pagrindinę teoriją“, – prisiminė britė.

Fox neseniai gavo apdovanojimą už darbą su keleiviais. 

“Myliu savo darbą. Tikiuosi iki pensijos vairuoti autobusus“, – prisipažino 24 metų gražuolė.

Ši moteris, būdama 41-erių jau atrodo kaip senutė, nes sensta 8 kartus greičiau nei paprasti žmonės

Lukas

Beprotiški sutapimai, kuriais sunku patikėti. Dėl jų kyla daugybė klausimų apie pasaulį

Lukas

Baba Vanga: laikykitės šių 15 gyvenimo tiesų ir Jūsų gyvenimas pasikeis

Lukas