Įdomybės

Sena moteris nieko neįsileisdavo į butą. Kai kaimynai užėjo į vidų, pasidarė aišku kodėl

Sakoma, kad dauguma didmiesčių gyventojų negali pakęsti savo kaimynų ir net nenori susipažinti. 39-erių Liucija taip pat manė apie savo kaimynę, kuri niekada nenorėjo su niekuo bendrauti.

Liucija daugiabutyje gyveno jau 21-erius metus, tačiau visiškai nepažinojo senyvo amžiaus kaimynės. Žinojo tik tai, kad niekas nelanko pagyvenusios moters.

Ekscentriška kaimynė gyveno vieno kambario bute ir niekada su niekuo nebendravo, o tuo labiau neleisdavo užeiti pas ją į svečius. Liucija pagalvojo, kad pagyvenusiai kaimynei reikia pagalbos, tačiau ji neturi ko paprašyti.

Moteris kelis kartus beldėsi į pensininkės duris ir siūlė pagalbą. Galiausiai senutė pasitikėjo ja ir atidarė duris. Turėjo praeiti dar keli mėnesiai, kol Liucijai buvo leista užeiti į butą.

Tai ką Liucija pamatė, buvo blogiau nei ji tikėjosi.

Grindys buvo pasidengusios storu purvo sluoksniu, o baldai ir drabužiai pilni skylių.

Šaldytuve praktiškai nebuvo jokio maisto.

Ši senutė normaliai nesipraususi buvo jau 13 metų! Ji miegojo ant visiškai išgulėto čiužinio.

Liucija pradėjo spręsti šią problemą. Kartu su keturiolikmete dukra ji kelias dienas valė kaimynės butą. Jos išmetė senus baldus ir šveitė butą tol, kol jis tapo ir vėl gyvenamu.

Moteris pasidalino šia istorija Facebooke ir paprašė žmonių pasidalinti nereikalingais daiktais, baldais, virtuviniais indais. Ji net nesitikėjo, kad žmonės bus tokie geri!

Jos žinutė apskriejo internetą ir greitai butas buvo užpildytas visais reikalingais daiktais. Vos per dieną buvo surinkta 80% daiktų, kuriuos Liucija prašė padovanoti.

Vos per kelias dienas kaimynė turėjo švarią lovą, gražius baldus, naujus drabužius. Senyvo amžiaus moteris susirado naujų draugų, kurie jai padeda ir dabar.

Kartais reikia tiek nedaug, kad padėtum žmogui, kuris galbūt bijo pasiprašyti pagalbos…

Pora paprašė pašalinti vaikiną iš jų nuotraukos, tačiau vėliau pasigailėjo

Lukas

Kol žmona buvo pas mamą, vyras padarė jai staigmeną ir suremontavo virtuvę

Lukas

Kvailiausios žmonių asmenukės, atsidūrusios internete nors buvo pasidarytos pačiu netinkamiausiu metu

Lukas