Įdomybės

Prieš tris metus plastinių operacijų prisidariusi mergina ieškojo turtingo vyro televizijos laidoje. Tačiau šiandien ji pasikeitusi ir atrodo taip

Mūsų istorijos herojė “išgarsėjo“ po vienos televizijos laidos. Tada Sandra Burmistrova pasiskelbė oligarchų medžiotoja. Ji svajojo susirasti vyrą, kuris yra turtingiausių pasaulio žmonių sąrašuose.

“Aš ieškau labai turtingo vyro. Jis turės vykdyti visas mano užgaidas, o aš leisiu pinigus kosmetikai, drabužiams, plastinėms operacijoms. Aš nenoriu dirbti ir to man nereikėtų daryti su turtingu sutuoktiniu“ – trumpai papasakojo mergina, dirbanti administratore grožio salone.

Pasiūlė susimažinti kartelę

Be to, Sandra (tikrasis vardas Aleksandra) neabejojo savo patrauklumu, nes visiškai “pertvarkė“ išvaizdą: skruostikaulius, lūpas, akis, smakrą ir nosį. Plastikos chirurgai turėjo daug darbo.

Vis dėlto studijoje merginai buvo pasakyta, kad ji atrodo pigiai ir vargu ar didelių aukštumų pasiekęs vyras atkreips dėmesį į nelabai išsilavinusią merginą.

Taip pat buvo ir vadinamųjų ekspertų, kurie patarė nuleisti kartelę ir nesvajoti apie milijardierių. Visgi Sandra buvo atkakli ir sakė, kad įgyvendins savo svajonę, o televizijos eteris padės tai padaryti.

Mergina manė, kad visi atkreips dėmesį ją, o po laidos pasirodymo pasipils ir pasiūlymai tekėti. Ji taip pat norėjo išpopuliarinti savo “Instagram“ paskyrą ir susilaukti daugybės sekėjų. Tada ji galėtų brangiai parduoti reklamą.

Iš Kaliningrado į Maskvą persikėlusi Sandra išgarsėjo, bet ar ji tapo laiminga?

Ar pavyko merginai ištekėti?

Deja, bet turtingas vyras taip ir neatsirado. Buvo vyrų, kurie dovanojo milžiniškas gėlių puokštes, pavežiojo prabangiais automobiliais, tačiau niekas taip ir nepasiūlė tekėti.

26-erių Burmistrova teigia, kad kiekvieną mėnesį išleidžia net 1000 JAV dolerių savo grožiui palaikyti. Vizitai pas kosmetologus, SPA, brangi kosmetika – visa tai kainuoja didelius pinigus, o administratorės atlyginimas nėra didelis. Šiuo metu klientų nėra daug, todėl pajamos dar mažesnės. Dabar Sandrai skubiai reikalingas vyras. Greičiau net ne pats vyras, o jo banko kortelė, kuri leistų tenkinti visas užgaidas.

Paieškos tęsiasi…

“Instagram“ sekėjų taip pat nepavyko pritraukti. Jų skaičius siekia vos 40 tūkst., nors mergina tikėjosi pasiekti bent pusę milijono. Arba ji nėra įdomi visuomenei, arba visi jau pamiršo apie šią merginą. Norint pragyventi iš reklamos, tokio sekėjų skaičiaus tikrai nepakanka…

Kurį laiką mergina savo “Instagram“ paskyroje dalinosi filosofiniais įrašais. Ar ji subrendo? Suprato, kad pinigai nėra svarbiausias dalykas gyvenime?

Tikrai ne! Ji ir toliau ieško turtingo vyro, kuris pagerintų finansinę padėtį. Juk ji ne veltui darėsi plastines operacijas…

Beje, prieš visus pasikeitimus mergina buvo labai graži. Žavi šypsena, normali nosis ir lūpos. Neaišku, kodėl ji pakeitė save neatpažįstamai…

Ši mergaitė gimė su širdimi išorėje. Kaip susiklostė jos gyvenimas?

Lukas

Kaip šiandien atrodo moteris, kuri 40 metų nesišypso, kad neturėtų raukšlių

Lukas

8 ženklai, kurie išduoda moterį, kuri jau ilgą laiką neturėjo lytinių santykių

Lukas