Įdomybės

Pažinęs šį berniuką, kariškis pradėjo rinkti pinigus vaiko veido operacijai. Štai kaip dabar jis atrodo

Norime papasakoti jums nuostabią vieno kario ir 4 metų berniuko draugystės istoriją. Pats likimas suteikė jiems galimybę susitikti, taip pakeisdamas jų gyvenimą.

Anglijos karys Veinas Ingramas buvo išsiųstas į Bosniją. Vyras negalvojo, kad baigęs tarnybą, dar grįžinės į šią šalį.

Tačiau, reikalas tas, kad ten jis sutiko mažą berniuką su ypatinga išvaizda. Jo tėvai negalėjo leisti brangios operacijos. Tad, jie buvo susitaikę su tuo, kad visuomenė niekada nepriims jų sūnaus normaliai.

Beveik visi vaikai bijojo berniuko ir nenorėjo su juo žaisti, suaugusieji taip pat jo vengdavo.

Grįžęs pas šeimą ir pamatęs savo vaikus, Veinas suprato, kad jis turi kažkaip padėti vaikui. Jis sukūrė banko sąskaitą ir pradėjo pasakoti žmonėms apie šio berniuko istoriją. Pasakojo draugams, kolegoms, pažįstamiems ir informacija pradėjo sklisti.

Vyras sugebėjo surinkti daugiau, nei 135 tūkst. svarų. Tada jis paskambino ypatingojo berniuko, Stefano tėvams ir papasakojo, kad jam pavyko surinkti lėšas jo veido operacijai.

Veino ir Stefano draugystė nenutrūko. Jie vis dar bendrauja. Vaikinas užaugo geru ir drąsiu žmogumi. Dabar jam 20 metų, jis turi merginą ir gyvena normalų laimingą gyvenimą.

Tebūna pasaulyje daugiau tokių gerų ir rūpestingų žmonių!

Šis vyras kasmet darosi plastines operacijas, nes tiki, jog taip išsaugos amžiną jaunystę. Kaip jis atrodė iki visų operacijų?

Lukas

Estas seniai kažką matė burbuliuojant vandenyje, tačiau daug metų niekas nedrįso patikrinti šios vietos

Lukas

Pirmą kartą per 5 metus vyras apsilankė kirpykloje, o paskui savęs neatpažino veidrodyje

Lukas