Įdomybės

Moteris nekirpo nagų jau 30 metų. Kaip jai pavyksta susitvarkyti su tokiu „grožiu“?

Ilgi nagai visada buvo madingi, tačiau jų auginimas daugeliui gali tapti problema. 59 metų Kornelija Adams ne tik užsiaugino ilgus nagus, bet ir įrodė, kad su 30 cm ilgio nagais galima gyventi kuo puikiausiai. Ši amerikietė nagus pradėjo auginti 1989 metais ir nuo to laiko jų nekerpa. Viskas prasidėjo nuo to, jog mergina pamatė ilgus mamos nagus ir norėjo tokių pat.

Tačiau kai Kornelija užsiaugino nagus, kaip ir mamos, norėjo dar ilgesnių ir nustojo juos dildyti. Adams greitai priprato prie ypatingo jų ilgio ir jau 33 metus jaučiasi patogiai turėdama juos tokius ilgus. Aplinkiniai stebėjosi, kaip ji gali atlikti namų ruošos darbus su 30 cm ilgio nagais. Kaip vėliau paaiškėjo, viskas yra gana paprasta. Nes beveik viską ji daro su pirštais. Pavyzdžiui, ji plauna indus, išsivalo dantis ir atsiliepia telefonu.

Jei man reikia ką nors paimti, sulenkiu pirštus ir nagai guli vidinėje rankos pusėje. Taigi jie manęs visiškai netrukdo“, – paaiškino mūsų herojė. Kornelijai vienintelė problema – virtuvė. Dėl nagų sunku sukti kotletus keptuvėje ar ką nors maišyti. Tačiau, nepaisant šios nedidelės problemos, ji visai nenori skirtis su tokio ilgio nagais. Bėgant metams ji priprato prie savo nagų ir nebe įsivaizduoja gyvenimo be jų.

„Geriausias dalykas dėl ilgų nagų yra dėmesys“, – sako Cornelia Adams.

Tačiau šis dėmesys dažnai būna neigiamas. Internautai klausia: „Kaip tu gyveni su tokiais ilgais nagais? Ar galima taip gyventi?“, „Kaip valgai?“, „Kodėl kankiniesi?“, „Tegul tavo rankos atrodo normalios, trumpais nagais, bet dabar tai tu atrodai baisiai“, „Šie nagai trukdo tau daryti įvairius darbus“. – Taip atsiliepia aplinkiniai žmonės.

Kornelija entuziastingai reaguoja į šiuos komentarus ir stengiasi sau priminti, jog yra laiminga ir neturi dėl ko jaudintis.

Mergaitė gimė su apgamu ant veido, kuris laikui bėgant didėjo ir vis labiau erzino. Šiandien ji suaugusi, o vyras žavisi merginos grožiu

Lukas

Pamatėte juodą tašką ant moters delno? Štai ką nedelsdami turėtumėte daryti

Lukas

Ši mergina visada norėjo tapti Barbe ir tam išleido krūvas pinigų. Jai pavyko to pasiekti, tačiau vyrai ėmė jos vengti

Lukas