Įdomybės

Mergaitė gimė su apgamu ant veido, kuris laikui bėgant didėjo ir vis labiau erzino. Šiandien ji suaugusi, o vyras žavisi merginos grožiu

Sunku išsiskirti iš visų kitų, ypač jei esi tik vaikas. Tačiau, mergina vardu Ferrin Roy iš JAV tai žino. Ji gimė su didžiuliu apgamu ant dešiniojo skruosto, kuris ją visada išskirdavo iš minios. 

Ferrin dabar jau suaugusi moteris. Ji turi vyrą ir du nuostabius vaikus. Kaip ji susidorojo su savo ypatumu?

Vaikai nėra patys maloniausi ir mieliausi padarai pasaulyje. Jie pasiruošę, kaip ir gyvūnai, pulti ant silpnesnio ir kitokio nei jie. Piktos ir kaustiškos jų pastabos palietė neįprastą merginą su dideliu apgamu ant veido.

Ferryn Roy visada turėjo kompleksą dėl didžiulio apgamo. Gydytojai dėl tam tikrų priežasčių negalėjo jo pašalinti. Galbūt jie bijojo, kad didžiulis randas ant merginos veido liks visam gyvenimui.

Merginą erzino dėl milžiniško apgamo ant veido.  Šiandien ji jau suaugusi, o vyras žavisi jos grožiu

Kas žino, koks būtų buvęs Ferryn gyvenimas, jei ne jos mama. Moteris beprotiškai mylėjo dukrą ir visada įkvėpdavo, kad ji pati gražiausia. Todėl mergina nustojo gėdytis, kai kažkas gatvėje eilinį kartą spoksojo į ją ir rodė pirštu.

Tik kartą gyvenime Ferrin pajuto tikrą gėdą dėl savo apgamo. Kai ji dainavo bažnyčios chore, pagyvenusi moteris, kurios regėjimui, matyt, ne viskas tvarkoje, pažvelgė į merginą ir paprašė nuimti tai, kas buvo ant veido. Senolė ne iš karto suprato, kad mergina turi apgamą, o jo pašalinti nepavyko. Tik vėliau ji pastebėjo defektą ir atsiprašė. Tačiau moksleivė nebuvo viena.

Mylėk save

Po daugelio metų Ferrin išmoko nekompleksuoti ir priimti save tokią, kokia ji yra. Šiandien mergina savo apgamą vadina tik „grožio etikete“. Ji sugebėjo susidoroti su savo ypatumu atlikdama paprastą pratimą. Kiekvieną rytą Ferrin nueidavo prie veidrodžio, kol niekas nežiūrėjo, ir sakydavo sau, kad ji yra patraukliausias žmogus pasaulyje.

Vidurinėje mokykloje mergina bandė būti dėmesio centre, aktyviai dalyvavo viešajame gyvenime. Kolegijoje Ferrin tapo studentų tarybos dalimi. Pasitikėjimas ir meilė sau padėjo merginai atsikratyti kompleksų. Ir pavyko! Panašu, kad žmonės nustojo pastebėti jos didelį apgamą.

Tikra meilė

Ferrin virto tikra gražuole. Jaunimas pradėjo kreipti į ją dėmesį. Tarp jų buvo ir būsimas jos vyras. Jis prisipažino, kad didžiulis apgamas jo visai negėdina, o atvirkščiai, jam tai atrodo kaip pikantiškas merginos išvaizdos ypatumas.

Ferrin sėkmingai vedė, susilaukė dviejų gražių dukterų. Mergaitės jos bruožo nepaveldėjo, jų veidai absoliučiai švarūs. Šiems kūdikiams ir jų tėčiui mama yra pati gražiausia moteris pasaulyje.

Šiandien Ferrin yra ne tik laiminga mama ir žmona, ji taip pat yra psichologė, knygų autorė ir konferencijų pranešėja. Mergina pasakoja žmonėms, kaip mylėti save ir kaip kelti savigarbą. Tarp jos klausytojų ir klientų – daug nestandartinės išvaizdos moterų. Kažkas turi antsvorio, kažkas serga vitiligo – odos spalvos pažeidimu. Visos šios damos išmoksta mylėti ir priimti save padedamos Ferryn.

Ferrin sėkmė tikrai įkvepia! Kiek pasaulyje merginų, kurios kompleksuoja dėl įvairiausių problemų. Vienai nepatinka jos nosis, kita mano, kad turi kreivas kojas, trečia įsitikinusi, kad su tokiomis plonomis lūpomis neįmanoma būti gražiai. Visos jos turėtų pažvelgti į Ferrin – merginą, kuri net ir su didžiuliu apgamu ant veido trykšta pasitikėjimu ir grožiu.

Kaip atrodytų Michaelas Jacksonas jei nebūtų keitęs savo išvaizdos

Lukas

Mergina pasirodė prieš ir po makiažo. Nepatikėsite, koks skirtumas!

Lukas

Loginė užduotis: Kuri moteris ant rankų laiko ne savo vaiką?

Lukas