Įdomybės

Laukuose vyras surado slaptavietės dangtį ir nusprendė nusileisti žemyn. Štai ką jis ten pamatė

Vyras vaikščiojo po laukus, kai pamatė labai įdomią konstrukciją. Priėjęs arčiau pastebėjo, kad tai bunkeris. Jis buvo pastatytas branduoliniam karui. Kopėčios lydi net keturis metrus po žeme.

Niekas čia nesilankė nuo 1991-ųjų metų. Galima matyti, kaip britai buvo pasiruošę Šaltojo karo metu. Tokių bunkerių buvo sukurta 1563, maždaug kas 25 km.

Šis bunkeris buvo pastatytas 1958 metais. Ten dirbo savanoriai iš žemės stebėjimo tarnybos. Jų darbas buvo stebėti kiek bombų buvo numesta tam tikroje teritorijoje, kur jų būtų galima laukti ir koks yra radiacijos lygis lauke.

Po žeme buvo įrengtas bombų galios indikatorius ir radiacijos lygio jutiklis buvo lauke. Karo atveju savanoriai turėtų dirbti dar ateinančiais tris savaites čia.

Ant sienos vis dar kabo lapas, kuriame parašyta kaip elgtis karo metu. Visų incidentų registravimas knygoje. Visi šie užrašai iš 1563 bunkerių buvo laikomi pagrindinėje būstinėje.

Kambaryje matėsi čiužinys, keletą kėdžių, pirmosios pagalbos vaistinėlė ir daugybė popierių.

Bunkeris sudarytas tik iš stebėjimų kambario ir nedidelio tualeto. Tualetinis popierius liko taip ir nepaliestas.

Šaltojo karo metu savanoriai dirbdavo ilgas valandas, kad galėtų įspėti gyventojus apie artėjančią oro ataką. Didelis stebėjimas vyko iki 1968 metų, kai tada buvo uždaryti apie pusė bunkerių. Likusieji bunkeriai buvo uždaryti, kai žlugo komunistinė sistema.

Visi bunkerio lankytojai privalėdavo atsižymėti specialiame žurnale.

Žmonės, kurie atrado šiuos bunkerius ir sugebėjo juose apsilankyti, teigė, kad čia labai sunku išbūti ir apima klaustrofobija.

Jie teigė: „Įsivaizduoju, kaip čia sunku buvo dirbti savanoriams. Visa tai buvo turima kentėti vien tik dėl šaltojo karo. Bunkeriai sustojo laike, kai aplinkui visas pasaulis dideliais žingsniais judėjo į priekį.“

Ši norvegė savo išvaizda veda vyrus iš proto. Tačiau, vienas faktas apie ją gali šokiruoti

Lukas

Sena moteris nieko neįsileisdavo į butą. Kai kaimynai užėjo į vidų, pasidarė aišku kodėl

Lukas

Mergaitė gimė su apgamu ant veido, kuris laikui bėgant didėjo ir vis labiau erzino. Šiandien ji suaugusi, o vyras žavisi merginos grožiu

Lukas