Įdomybės

Kaip atrodo vaikas, kurio tėvas azijietis, o mama afrikietė

Dėl kraujo maišymosi gimsta neįprastos išvaizdos vaikai. Tokie tėvai visada pagimdo gražius vaikus. Šiuolaikiniame pasaulyje santuokos tarp skirtingų tautybių atstovų toli gražu nėra neįprastos.

Kai kyla jausmai, mažai kam rūpi, kokios spalvos oda ar kas išpažįsta kokią religiją. Statistika rodo, kad pastaraisiais metais atsirado dar daugiau santuokų tarp skirtingų tautybių žmonių. Tai turi teigiamą poveikį ateities kartai, nes jie fiziškai stiprėja ir protiškai labiau išsivysto.

Tai sukelia DNR maišymasis, dėl kurio atsiranda naujos rūšies žmonės. Šiandieniniai vaikai darosi vis labiau neįprasti. Tai ir mergaitė Bailey, kurios tėtis yra azijietis, o mama – afrikietė. 

Neįprasta pora ir vaiko gimimas

Kaip atrodo vaikas, kurio tėvas azijietis, o mama – afrikietė

Azijietis, gyvenantis Meksikoje, ilgą laiką susirašinėjo su afrikietiškų šaknų turinčia mergina, kuri tuo metu buvo Indonezijoje. Jie abu turėjo laiko nusivilti ankstesniais santykiais. 

Iš pradžių jie nenujautė, kad kils stiprūs jausmai. Jų bendravimas buvo sumažintas iki bendrų temų aptarimo darbe.

Kaylee pasidalijo savo jausmais dėl padėties šalyje, o Matas padarė viską, kad palaikytų merginą. Jie diskutavo apie meną, kurį azijietė mokėjo geriausiai. Taip kilo mintis susitikti parodoje, kuri vyko Paryžiuje.

Lemtinga tapo romantiška abiejų susitikimų vieta. Nuo tos akimirkos jie suprato, kad negali gyventi vienas be kito. Iš pažiūros tokie skirtingi žmonės surado vienas kitą skirtingose ​​pasaulio vietose. Ir tik jie žinojo, kad tinka kaip pora šimtu procentų. 

Kai iškilo klausimas apie šeimos sukūrimą, Kaylie priėmė Mato pasiūlymą. Jie pradėjo gyventi pietų Prancūzijoje, kad prisimintų tą nuostabią susitikimo vietą.

Kadangi jų veiklos sritys buvo panašios, jie sukūrė savo verslą. Matas sukūrė programas, o Kaylie pasiūlė jas didelėms įmonėms. Per visus metus jie pasiekė nemažos sėkmės. 

Dabar, kai šeima atsistojo svetimame mieste, galima buvo galvoti apie kūdikio gimimą.

Visus 9 mėnesius pora begalo laukė kūdikio. Gimė nuostabi mergaitė Bailey.

Stebėti, kaip vystosi dukra, abiem tėvams tapo maloniausiu dalyku.

Graži Bailey mergaitės išvaizda

Gimusi azijietės ir afrikietės santuokoje, ji iš abiejų tėvų perėmė gražiausius bruožus. Nenuostabu, kad jie sako, kad nuoširdžiausios santuokos gimsta danguje. Taip atsitiko su Kaylie ir Matu. Jie susirado vienas kitą, kad gimtų toks stebuklas kaip Beili.

Jų santykių pradžią padėjo socialiniai tinklai, todėl nuo pat nėštumo pradžios Kaylee aktyviai tvarkė asmeninį tinklaraštį „Instagram“, kuriame publikavo nuotraukas.

Ir iškart po dukros gimimo niekas nepasikeitė. Kaylie išdidžiai pristatė naująjį šeimos narį.

Prenumeratoriai apipylė merginą maloniais komentarais. Jos plačios akys ir tvarkinga nosis atrodė taip gražiai ant jos tvarkingo mažo veido. Buvo aišku, kad mergaitė veido ir nosies formą paveldėjo iš tėčio, o prašmatnius plaukus ir dideles akis – iš mamos.

Merginos lūpos visai nepanašios į nė vieno. Maža putli mergytės burnytė pavertė ją tikra lėle, kuri nuo gimimo mėgo pozuoti prieš kamerą.

Kaip Bailey atrodo šiandien ir ką ji veikia?

Šiandien mergaitei dar nėra trejų metų, o jos gyvenimą stebi 150 tūkstančių prenumeratorių. Tėvai negaili savo dukrai finansų ir rengia geriausiais apdarais.

Socialiniuose tinkluose gražūs vaikai gali sulaukti ne tik teigiamų komentarų, bet ir saugios ateities. Šiuolaikinis laikas skirtingai matuoja žmogaus sėkmę, identifikuodamas jo gabumus.

Taip padarė ir Bailey. Mergina pradėjo šokti, apie kurią nuolat kalba jos mama, publikuodama naujas nuotraukas. Daugelis sako, kad mergaitė yra gimusi žvaigžde.

Įžymybės, kurios pasiryžo tapti tėvais turėdami virš 60 metų

Lukas

Mergina pasirodė prieš ir po makiažo. Nepatikėsite, koks skirtumas!

Lukas

Baba Vanga: laikykitės šių 15 gyvenimo tiesų ir Jūsų gyvenimas pasikeis

Lukas