Įdomybės

Kaip atrodo įprasta karalienės Elžbietos II-osios diena

Karalienei Elžbietai II 95. Tačiau, nepaisant amžiaus, ji visada yra aktyvi ir neleidžia sau daug atsipalaiduoti. Ji turi daug gerbėjų, kurie ją laiko pavyzdžiu.

Pažiūrėkime, kaip praeina pati įprasčiausia monarchės diena, nes jos kasdienybė griežtai reglamentuota. 

Karalienės rytas prasideda 7.30 val., pabudusi iškart įsijungia radiją. Tada dušas ir aprangos pasirinkimas. Kiekvieną rytą po savo langais muzikantė ketvirtį valandos atlieka mėgstamus Elžbietos II kūrinius.

Tada ji nusileidžia pusryčiauti. Pasak buvusių darbuotojų, pusryčių racioną sudaro kukurūzų dribsniai su džiovintais vaisiais, virtas kiaušinis, arbata su pienu ir skrebučiai su uogiene. O per šventes karalienė leidžia sau suvalgyti omletą su rūkyta lašiša ir šviežiais triufeliais.

Po pusryčių karalienė peržiūri naujausią spaudą. Sekretorius iš anksto akcentuoja svarbiausius straipsnius ir eilutes, nes valstybės vadovas turi žinoti visus svarbiausius pasaulio įvykius.

9 valandą ryto sekretorė atneša Jos Didenybei raudoną lagaminą su specialiųjų tarnybų dokumentais. Sulaužyti įprastą režimą karalienė sau leidžia tik du kartus per metus – per Kalėdas ir Velykas.

Per dieną monarchė gauna apie tris šimtus laiškų tiek iš organizacijų, tiek iš asmenų. Ji perskaito juos visus, kai kuriuos atsako pati, kai kuriems atsakymą paruošia ponia, kuri šiuo klausimu yra visiškai instruktuota.

Jei karalienės diena nėra itin užimta, ji išeina pasivaikščioti su savo mėgstamais korgiais. Tačiau jos mėgstamiausias pomėgis yra jodinėjimas. Nepaisant didelio amžiaus, ji yra puiki jojikė.

Nuo 11 val. Elžbieta II pradeda oficialius susitikimus: su ambasadoriais, britų ginkluotųjų pajėgų nariais ir kitais svarbiais asmenimis. Šie susitikimai yra individualūs ir trunka ne ilgiau kaip 20 minučių.

Elžbieta dažniausiai pietauja viena apie 13 val. Valgiaraštyje – žuvis ir daržovės, karalienė angliavandenių vengia.

Tada lieka laiko apdovanojimų ceremonijoms, kuriose Jos Didenybė dalyvauja asmeniškai. Norėdama patekti į bet kurią JK vietą, karalienė naudoja sraigtasparnį arba traukinį.

16:00 prasideda arbatos ceremonija. Visa karališkoji šeima susirenka arbatos. Paprastai arbata patiekiama su bandelėmis, biskvitais, sausainiais ir kitais skanėstais.

18 valandą karalienei ruošiama šilta vonia.

Prieš vakarienę karališkoji šeima mėgsta pasilepinti gėrimais. Karalienė teikia pirmenybę vynui. Vakarienė dažniausiai ruošiama iš karališkųjų atsargų – žvėrienos ir žuvies iš Sandringham, elnienos ir lašišos iš Škotijos Balmoralo. Desertas – Vindzoro soduose užauginti persikai. Karalienė nemėgsta egzotiško maisto. Viena iš svarbių taisyklių renkantis meniu – sezoniškumas.

19:30 prasideda oficialūs priėmimai, kartais trunkantys iki vidurnakčio. O jei renginių nėra, tai karalienė vakarą leidžia prie televizoriaus. Eina miegoti apie vidurnaktį, kad turėtų laiko pailsėti kitą darbo dieną.

Anot karališkosios šeimos atstovų, Elžbieta labai myli gamtą, o jei ne jos aukštos pareigos, ji mielai gyventų kaime, apsupta žirgų ir šunų. Tačiau karalienė yra labai atsakingas žmogus ir negali palikti sosto dėl savo pareigų.

Moteris pametė piniginę ir atrodo ją po 65-erių metų. Štai kokią paslaptį atskleidė radinys

Lukas

Ši moteris, būdama 41-erių jau atrodo kaip senutė, nes sensta 8 kartus greičiau nei paprasti žmonės

Lukas

Jei ne viena labai netikėta detalė, tai būtų paprasčiausia vestuvinė nuotrauka. Tačiau, tik pažiūrėkite į ją!

Lukas