Įdomybės

Ką, anot kinų astrologų, apie mūsų likimą pasako apgamai skirtingose kūno vietose?

Kinijos astrologai įsitikinę, kad tai, kaip ant mūsų kūno išsidėstę apgamai, gali lemti žmogaus likimą. Turite apgamą ant skruosto, kaip Merlina Monro? Ar virš lūpos, kaip viena garsi supermanekenė? Ant kaklo? Rankos?

Kinai astrologai tvirtina, jog apgamų vieta ant kūno ir veido gali labai daug papasakoti apie mus pačius: kaip mąstome, koks mūsų būdas, sveikata. Jei tikite tokiais dalykais, galite iš apgamų sužinoti net savo ateitį. Apgamų žemėlapio analizė nėra nauja mada – ji nuo seno naudojama tradicinėje kinų medicinoje. Šios srities specialistai sako, jog apgamų vieta jiems padeda nustatyti kai kurias diagnozes, pakoreguoti gydymo eigą. Mat pagal tai, kur yra apgamas, galima išsiaiškinti ir kur išsidėstę žmogaus energiniai kanalai.

Či – gyvybinė žmogaus energija – skirtingu gyvenimo laikotarpiu būna aktyvesnė kai kuriose veido bei kūno vietose. Ir ten, kur energijos srautai didžiausi, gali atsirasti apgamas. Štai paaugliams apgamai dažnai atsiranda tarsi iš niekur, jų daugėja. Moterims nėštumo metu apgamai patamsėja. O po 40-ies apgamai gali pradėti išvis nykti. Pažvelkite į veidrodį – o kur apgamą turite jūs?

Kakta

Apgamas ant kaktos byloja apie tai, kad jums sunku bendrauti su valdingais žmonėmis, taip pat su bet kokia vadovybe ir, deja, savo tėvais. Apgamas ant smilkinio apibūdina jus kaip žmogų, turintį tikslą, norą jo siekti ir užtektinai energijos.

Antakiai

Apgamai antakių srityje – tai pinigai. Jeigu apgamas po antakiu, būsite turtingi. Jeigu apgamo per antakį išvis nematyti, dar geriau: anot tradicinės kinų medicinos žinovų, jis kalba apie „slaptą lobį“. Na, o apgamas virš antakio neva reiškia, kad visą gyvenimą būsite aprūpinti stabiliomis pajamomis.

Akies vokai

Apgamas ant viršutinio voko reiškia problemas šeimoje. Taip pat polinkį nuolat likti be pinigų. Apgamai „ašarėlės“ ant apatinių vokų, iškart po akimi laikomi perdėto emocingumo ženklu.

Skruostai

Anot kinų, apgamas ant skruosto pranašauja vienatvę ir negalėjimą sukurti šeimos. Jeigu jums šypsantis apgamas pasislepia mimikos raukšlelėse (kaip, pavyzdžiui, pas Merliną Monro ar „Formulės-1“ legendą Michaelį Šumacherį), astrologai neatmeta nelaimingo įvykio tikimybės jūsų gyvenime.

Ausys

Pagal kinišką astrologiją, apgamai ant ausų labai daug pasako apie mūsų būdo bruožus. Pavyzdžiui, taškelis ant ausies spenelio išduoda gerą nepriekaištingos reputacijos žmogų. Apgamas ant ausies kaušelio – ilgo gyvenimo ženklas. Viršutinėje ausies dalyje – intelekto požymis. Jeigu apgamų yra ir ant kairiosios, ir ant dešiniosios ausies, esate jautrūs įspūdžiams, įtakai iš šalies ir mėgstate patogų gyvenimą.

Nosis

Jeigu ant nosies galiuko turite apgamą, būkite atsargūs: toks ženklas įspėja apie nestabilius ir probleminius santykius. Apgamas viršunosėje šiek tiek trikdo energijos srautą, taigi irgi žada potencialias problemas. Tokių apgamų dažnai turi darboholikai – šie žmonės tiek daug dirba tam, kad stabilizuotų energijos srautus. Apgamai ant šnervių – išorėje arba viduje, – esą žada, kad niekada neturėsite problemų dėl pinigų. Vertinkite juos kaip savo banko sąskaitos sergėtojus.

Smakras

Apgamas šioje veido vietoje laikomas užsispyrimo ir ryžtingumo požymiu. Jis užtikrins jums sėkmę – arba nesėkmę: viskas priklausys nuo to, kaip patys tvarkysite savo gyvenimą. Tokia žymė taip pat byloja apie tai, jog jums būtinos permainos ir kelionės (juk smakras – nuolat judanti veido vieta).

Lūpos Turite apgamą viršutinės lūpos kamputyje? Vadinasi, jus ir maistą sieja puikūs harmoningi santykiai: jūs mėgstate gardžiai pavalgyti, nespjaunate ir į kitus gyvenimo malonumus. Apgamas ant apatinės lūpos pranašauja sėkmę jūsų vaikams.

Kaklas

Kadangi kaklas – galvą su visu likusiu kūnu jungianti grandis, jis laikomas ir dvasios bei kūno „ryšininku“. Apgamas ant kaklo trukdo tekėti energijai ir lemia nusivylimus. Apgamas kaklo viduryje byloja apie sudėtingą charakterį, dėl kurio šeimoje gali kilti nesutarimų.

Ranka

Apgamai žemiau alkūnės apibūdina jus kaip atjautų žmogų, apgamas ant žasto sako, kad jus myli pinigai. Turite apgamų ant plaštakų? Vadinasi, esate mitrus žmogus, sugebėsite užsidirbti daug pinigų.

Krūtinė

Apgamas šioje kūno vietoje liudija jūsų jėgą, aukštą padėtį visuomenėje, autoritetingumą profesijoje. Moterims apgamas ant krūties žada, kaip motinai, pagarbą visuomenėje. Didelė tikimybė, kad jūsų vaikai daug pasieks gyvenime, ir tai suteiks energijos bei jėgų ir jums.

Pilvas

Bamba kinų astrologijoje – svarbiausias mūsų kūno lobynas. Tad kuo apgamas arčiau bambos, tuo laimingesnis bus jūsų gyvenimas.

Nugara

Apgamai ant nugaros pasakoja apie jūsų nešamą naštą: gyvenime jums teks daug dirbti, kad sulauktumėte sėkmės.

Pirmą kartą per 5 metus vyras apsilankė kirpykloje, o paskui savęs neatpažino veidrodyje

Lukas

Pranašysčių lentelė: sužinokite savo ateitį

Lukas

20 ypatingų žmonių, kurie išdrįso parodyti savo keisčiausias kūno savybes, skiriančias juos nuo kitų

Lukas