Įdomybės

Jei ne viena labai netikėta detalė, tai būtų paprasčiausia vestuvinė nuotrauka. Tačiau, tik pažiūrėkite į ją!

Kaip žinome, vestuvės yra ypatingai diena jaunikiui ir nuotakai. Šią dieną jie būna dėmesio centre, bet ne visada… pasitaiko ir unikalių atvejų! Pažiūrėkite į šią vestuvių nuotrauką ir viską suprasite.

Per savo mamos vestuves Andrea turėjo laikyti puokštę. Bet ji tikrai neturėjo pritraukti tiek daug dėmesio į save! Mergaitė net nenorėdama tapo tikra interneto sensacija.

“Pes vestuves jau buvau padaręs daug nuotraukų, bet ši turėjo būti esminė. Aš paprašiau jaunųjų pasibučiuoti“ – sako fotografas.

“Kadangi mergaitė visą dieną laikė save nuotaka, kai tik aš paprašiau pasibučiuoti, ji pagalvojo, kad kreipiuosi būtent į ją“. Andrea nedvejodama pakluso prašymui! Ji paėmė ir pabučiavo berniuką, kuris laikė žiedus.

Gavosi tikrai įspūdinga nuotrauka! Kai tik ši nuotrauka pasirodė internete, visi negalėjo nustoti juoktis. Nuo vestuvių jau praėjo nemažai laiko, tačiau ši fotografija vis dar labai populiari internete.

Iš pirmo žvilgsnio šis vaikinas niekuo neišsiskiria nuo kitų, tačiau jam nusiėmus marškinėlius – visi į jį spokso. Kokia to priežastis?

Lukas

Visi šį aktorių žino dėl vaidmens seriale “Naša Raša“, o taip atrodo jo žmona ir dukros

Lukas

Žadą atimančios nuotraukos, kuriose nėra jokio fotošopo

Lukas