Įdomybės

Benamis pastebėjo automobilį su nuleistu langu, kurio viduje gulėjo rankinė. Sugrįžęs automobilio savininkas nustebo pamatęs, ką padarė benamis vyras

Posakis „Niekada nespręsk apie knygą iš jos viršelio“ tinka daugybėje gyvenimiškų situacijų, o ši istorija tik dar kartą tai patvirtina.

James McGeown yra benamis, kuris dažnai susilaukia kritikos ir pašaipų iš aplinkinių. Tačiau nepaisant neigiamo visuomenės požiūrio, vyras išliko doru žmogumi ir parodė savo neįtikėtinai gerą širdį.

Eidamas gatve James pastebėjo stovintį automobilį su pravertu langu, kurioje viduje gulėjo rankinė su grynaisiais pinigais. Benamis vyras net 2,5 valandos prastovėjo prie automobilio pliaupiant lietui, kol galiausiai nusprendė patikrinti rankinės vidų ir pasižiūrėti, ar nėra jokio savininko kontakto.

Neradęs jokio kontaktinio telefono, James paėmė rankinę ir nunešė ją į netoliese esančią advokatų kontorą. Ten vyras paaiškino situaciją ir paprašė grąžinti rankinę teisėtam savininkui.

Po kurio laiko grįžo automobilio savininkas John McMonagle su savo kolege Alysha, kuriai ir priklausė palikta rankinė. Jie labai nustebo radę raštelį, kuriame buvo parašyta, jog rankinė yra saugioje vietoje.

Automobilio savininkas John McMonagle nusprendė atsidėkoti benamiui vyrui už jo gerą širdį ir sukūrė paskyrą “GoFundMe“ platformoje, kur žmonės galėjo aukoti pinigus James. Iš pradžių tikslas buvo surinkti 5000£, tačiau galiausiai ši suma viršijo net 17 000.

“Mes renkame pinigus nuostabiam vyrui James McGeown ir kitiems benamiams Glazge. Pirmieji 5000£ atitekts būtent James, o likusieji bus išdalinti kitiems benamiams žmonėms“ – GoFundMe platformoje rašė John. 

Gražus James poelgis neliko nepastebėtas ir kitų žmonių. Vienas dosnus nepažįstamasis pasiūlė benamiui vyrui nemokamą apgyvendinimą tris mėnesius ir darbo vietą.

“Aš sunkiai galėjau patikėti tuo, kad James nepaėmė nė cento iš rankinės. Jis laisvai galėjo pavogti pinigus ir išleisti juo savo reikmėms. Šis vyras nieko neturi, bet vis tiek pirmiausiai galvojo apie kitus žmones, o ne apie save. Tai fenomenalu“ – vėliau žiniasklaidai pasakojo John McMonagle.

Tuos tarpu pats Jame sako, kad gerumas visada grįžta bumerangu. Koks gražus poelgis!

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 31 d.: nesivadovaukite svetima nuomone, nieko naujo nesiimkite

Lukas

Vizažistė padėjo moteriai atgauti pasitikėjimą savimi, profesionaliai ją padažiusi

Lukas

Estas seniai kažką matė burbuliuojant vandenyje, tačiau daug metų niekas nedrįso patikrinti šios vietos

Lukas