Įdomybės

22 metų vaikinas vedė 50-metę močiutę. Kaip susiklostė jų gyvenimas?

Meilei nesvarbu, kiek jums metų ir koks amžiaus skirtumas tarp jūsų. Būtent tokią istoriją mes norime šiandien papasakoti. 22 metų Periui Hopšteinui ir 50-metei Šeron Hokins neturėjo reikšmės jokios sąlygos. Jie susipažino pažinčių svetainėje ir mes papasakosime, kas iš to išėjo.

Santykiai tarp Perio ir Šeron užsimezgė 2018 m ir tais pačiais metais jie susituokė.

Nepaisant tokio didelio amžiaus skirtumo, į porą malonu žiūrėti, juk matosi, kad jie labai myli vienas kitą.

Iš pirmosios santuokos, kuri truko 16 metų, Šeron turi 3 vaikus. Tačiau 2015 metais sutuoktiniai išsiskyrė. Moteris pavargo būti viena, todėl užsiregistravo pažinčių tinklapyje tikėdamasi, kad ten galės rasti savo antrąją pusę.

Tačiau ji ieškojo ne tarp savo bendraamžių, o tarp jaunesnių vyrų. Grafoje „Vyro amžius“ Šeron nurodė nuo 19 metų. Todėl jai parašė buvęs jūrų pėstininkas Peris. Tarp jų užsimezgė susirašinėjimas, kuris nieko neįpareigojo. Tačiau jis baigėsi sužadėtuvėmis.

Moteris nieko neslėpdama papasakojo jaunuoliui, kad turi 3 suaugusius vaikus, kurie net truputį vyresni už Perį. O taip pat pranešė jam, kad jau yra močiutė. Periui visi šie faktai buvo absoliučiai vienodai.

Taigi, jie pradėjo susitikinėti. Tai kaipgi tokio skirtingo amžiaus žmonės galėjo patikti vienas kitam? Pasirodo, kad Šeron ėmė žvalgytis į jaunesnius vyrus, kai suprato, jog jos santuoka greitai sugrius.

Geras vaikinas žydromis akimis ir kariška laikysena iškart tapo simpatiškas moteriai. Kai tik ji užėjo į jo paskyrą ir pamatė fotografiją paradiniu munduru, iškart suprato, kad jis jai patinka. Peris romantiškas ir švelnus vaikinas. Tačiau tokios savybės neypatingai patinka jaunoms merginoms.

Tačiau iš pradžių poros santykiuose ne viskas buvo taip gerai. Visgi 28 metų skirtumas juos baugino. Jie net nusprendė išsiskirti, kadangi nežinojo,kaip sureaguos artimieji. Tačiau meilė vis tiek nugalėjo ir pora vėl buvo kartu.

Šeron pasisekė, kad jos vaikai supratingai atsižvelgė į motinos pasirinkimą. Perio mama irgi ramiai priėmė jos sūnaus santykius su 50-mete moterimi.

Greitai įsimylėjėliai suprato, kad nori visada būti kartu ir paskelbė apie sužadėtuves.

Nuo tada praėjo 2 metai, o pora iki šiol kartu ir tarp jų viešpatauja meilė. Peris rūpinasi savo antrąja puse ir skiria jai daug dėmesio. Šeron sako, kad dabar jos gyvenimas panašus į pasaką: gėlės, dovanos, masažai, nuolatiniai komplimentai.

Peris ir jo žmona daugiau nebepergyvena dėl amžiaus skirtumo. Pora ir jų artimieji žvelgia į tai su humoru, juk laimė nepriklauso nuo skaičių.

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 31 d.: nesivadovaukite svetima nuomone, nieko naujo nesiimkite

Lukas

Kaip atrodytų įžymybės, gimusios priešingos lyties atstovais

Lukas

Beprotiški sutapimai, kuriais sunku patikėti. Dėl jų kyla daugybė klausimų apie pasaulį

Lukas