Horoskopai

Kas bus Fortūnos numylėtiniai rugsėjo mėnesį

Planetų išsidėstymas 2022 metų rugsėjį iš anksto lemia kai kuriems Zodiako ženklams palankesnes sąlygas. Tik nuo jų pačių priklausys, ar jie sugebės tinkamai pasinaudoti ypatingomis galimybėmis, kurios jiems atsivers pirmąjį rudens mėnesį. Kas tie išrinktieji?

Savimi pasitikintis VĖŽYS

Rugsėjo mėnuo šio Zodiako ženklo atstovams bus susijęs su teigiamomis tendencijomis. Visų pirma, jie sugebės sugebės panaudoti intuiciją ir pasitikėjimą savo jėgomis pasirinkdami teisingas priemones ir metodus savo tikslams pasiekti. Tai atneš nuostabių pokyčių jų gyvenime.

Astrologai pataria Vėžiui elgtis ryžtingai ir būti aktyviam, kad nepraleistų palankaus momento, ir tuo pat metu stengtis nepažeisti veiksmų sekos.

Gera finansinė padėtis leis pasirūpinti sveikata ir imtis svarbių profilaktikos priemonių Naudinga būtų bent trumpai paatostogauti ar bent tinkamai pailsėti savaitgaliais, kad būtų laiku papildomi energijos resursai. Mat nuo jų priklausys Vėžio laimėjimai.

Laimingas SKORPIONAS

Skorpionas yra rugsėjo mėnesio laimingųjų sąrašo pirmoje vietoje. Rudens pradžioje jis tiesiog trykš energija ir spinduliuos nepaprastą asmeninį žavesį. Sprendžiant ir atliekant sudėtingas užduotis jam nebus lygių. Genialios idėjos ir gebėjimas derėtis padės pasiekti puikių rezultatų profesinėje veikloje.

Jausmingumas ir harmonijos troškimas asmeniniame gyvenime lems Skorpionui sėkmę ir meilės sferoje.

Tuos šio Zodiako ženklo atstovus, kurie atkakliai ieško tikros meilės, Fortūna užtikrintai nukreips tokį kelią, kuriame jie galėtų susitikti sau artimą sielą.

Šeimą turinio Skorpiono santykiuose su savo antrąja puse rugsėjį įvyks teigiamų pokyčių. Pagrindinė sąlyga – daugiau laiko skirti vienas kito interesams, kartu spręsti visas iškylančias problemas.

Aktyvios SVARSTYKLĖS

Pirmąjį rudens mėnesį Svarstyklėms patariama parodyti daugiau drąsos ir atkaklumo propaguojant savo idėjas. Nereikia per daug kuklintis ir bijoti, kad kiti jas atmes. Be to, tai turi būti daroma taip, kad rezultatai ir pastangos neliktų nepastebėti valdžios ir kolegų. O Fortūna pasirūpins, kad Svarstyklės galėtų lengvai kilti karjeros laiptais. Svarbiausia būti aktyvioms.

2022-ųjų rugsėjį Svarstyklės išvystys stiprią intuiciją, kuri padės priimti teisingus sprendimus. Todėl patartina atidžiai klausytis savo vidinio balso ir vengti nereikalingų abejonių.

Energingos ŽUVYS

Astrologai pranašauja įdomų ir sėkmingą rugsėjo mėnesį Žuvims. Jos pajus nepaprastą gyvybingumo ir energijos antplūdį. Tai leis joms parodyti geriausius savo sugebėjimus ir pasiekti stulbinančių rezultatų.

Fortūna parūpins Žuvims palankų aplinkybių derinį, o joms reikės tik sumaniai tuo pasinaudoti ir laiku imtis iniciatyvos.

Tiek meilėje, tiek profesinėje sferoje astrologai rekomenduoja Žuvims tikėti savo jėgomis bei sugebėjimais ir nepraskysti susidūrus su nedideliais sunkumais.

Palmiros horoskopas antradieniui, kovo 29 d.: reikia mokėti pasakyti sau „ne“

Lukas

Palmiros horoskopas antradieniui, balandžio 5 d.: šiandien itin svarbu laikytis susitarimų, įstatymų, nemeluoti. Palanku pereiti į naują darbovietę

Lukas

3 zodiako ženklai, turintys ekstrasensinių sugebėjimų

Lukas