gyvenimas

Pora negalėjo pastoti net aštuonis metus. Galiausiai jiems pavyko, o ultragarso tyrimas pribloškė net gydytojus

Nors daugeliui porų pastojimas nėra jau toks sunkus dalykas, kai kuriems tai praktiškai neįmanoma užduotis. Nesugebėjimas susilaukti vaikų, poroms kelia rimtus emocinius išgyvenimus.

Ashley ir Tyson Gardner šią situaciją puikiai supranta. Jie net aštuonis metus bandė pastoti, tačiau viskas baigdavosi nesėkmingai.

Problema buvo tai, kad Ashley buvo diagnozuota endometriozė. Tai lėtinė vaisingo amžiaus moterų liga, kurios metu į gimdos gleivinę panašus audinys atsiranda bei išveša už gimdos ribų. Porai niekaip nepavyko pastoti, todėl jie nusprendė išbandyti apvaisinimą in vitro.

Tai gana brangus ir sudėtingas procesas. Kiekvieną rytą Ashley turėdavo vykti pas gydytoją, kad šis atliktų skausmingas injekcijas, kurios padidina pastojimo tikimybę. Taip pat kiekvieną dieną reikėjo duoti kraujo ir daryti ultragarso tyrimą.

Moteris vartojo vitaminus ir skausmą malšinančius vaistus, nes po injekcijų atsirasdavo šalutinis poveikis – baisūs galvos skausmai. Visgi Ashley buvo pasiryžusi siekti savo tikslo.

Kitas gydytojų žingsnis buvo kiaušialąsčių paruošimas vėlesniam įvedimui į gimdą. Siekiant didesnės sėkmės garantijos, apvaisinimui imamos kelios kiaušialąstės, kurios visos apvaisinamos vienu metu, o susidarę gemalai užšaldomi. Į moters gimdą gemalų implantacijos vykdomos tol, kol pasiekiamas norimas rezultatas. Visgi Ashley ir Tyson turėjo tik kelis embrionus, todėl nebuvo vietos klaidoms.

Po visų procedūrų beliko tik laukti. Pora netgi pasisamdė fotografą, kuris užfiksavo jų reakciją, ka jie atidarė voką su klinikos atsakymu. Ir pagaliau įvyko stebuklas! Pagaliau įvyko tai, ko jie siekė aštuonis metus – Ashley pastojo!

Bet tuo netikėtumai dar nesibaigė. Ashley ir Tyson nuvyko į kliniką atlikti ultragarso tyrimą. Ten jų laukė pribloškianti žinia: jie laukiasi keturių vaikų – dviejų dvynukų porų.

Po devynių mėnesių gimė žavingas ketvertukas. Ir visos keturios mergaitės: Indie, Esme, Scarlett, Evie. Dabar pora jaučiasi tikra, pilnaverte ir laimingiausia šeima visame pasaulyje!

Nenuostabu, kad Ashley ir Tyson istorija sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje!

Mergaitė buvo paversta modeliu būdama vos dviejų. Pažiūrėkite kuo ji tapo

Lukas

Moteris metė vyrą, nes įsimylėjo jo sūnų ir susilaukė nuo jo vaiko

Lukas

Vyras, grįžęs namo rado visišką betvarkę, o tuo tarpu žmona ramiausiai gulėjo ant lovos ir ilsėjosi. Jos paaiškinimas buvo netikėtas

Lukas