gyvenimas

Kaip garsusis modelis su vienu antakiu atrodė iki savo populiarumo?

Sophia Hadjipanteli daugelis žino kaip garsųjį antakių modelį. Tiesą sakant, merginos platūs vešlūs antakiai, susilieję ties nosies tilteliu, jau tapo savotiška jos vizitine kortele.

Šiandien Sofija daugeliu atžvilgių populiari būtent dėl ​​savo firminio „lusto“, dėl kurio ji ypatinga ir nepanaši į kitas merginas. Sophia turi daugybę sekėjų, kuriems jos antakiai atrodo išskirtiniai ir patrauklūs.

Tačiau, pasirodo, kad Sofija tokia gamtos dovana nevisai džiaugėsi. Modelis buvo nusprendusi pakeisti antakius, stengdamasi juos suploninti ir suteikti elegantiškesnę formą. Beje, kartą ji jau pešiojo antakius, dar prieš tai, kai jie tapo pagrindiniu jos populiarumo garantu. Sophia su prenumeratoriais pasidalijo savo nuotraukomis, kuriose jos antakiai atrodo visiškai kitaip nei visi įpratę matyti.

Kažkam patiko nauja Sophia išvaizda, o kai kurie liko tos nuomonės, kad vienas antakis jai tiko kur kas labiau. „Anksčiau buvo įdomiau“, „Graži mergina“, „Prarado savo unikalumą“, – nuotraukų komentaruose rašė Sofijos prenumeratoriai.

Ką manote apie Sofijos transformaciją?

Dar būdami moksleiviais Jiedu susilaukė vaiko. Mergaitė su didžiule baime pasakė vaikinui, jog yra nėščia, bet jaunuolio poelgis nustebino visą pasaulį

Lukas

Sena močiutė nieko neįsileisdavo į namus. Vienai kaimynei pamačius jo vidų, pasidarė aišku kodėl

Lukas

Tėvai nepritarė dukros ir afrikiečio santykiams, tačiau mergina vis tiek tapo jo žmona ir jų gyvenimas susiklostė taip

Lukas