gyvenimas

Identiškos trynukės seserys užaugo ir tapo tikromis gražuolėmis

Galbūt girdėjote istoriją, kad prieš dvidešimt metų viena moteris iš Irano viso nėštumo metu buvo tikra, kad turės vieną vaiką, o gimdymo metu paaiškėjo, kad jų trys.

Tėvai buvo šokiruoti, bet labai džiaugiasi šiuo papildymu, nors dabar visos jų išlaidos patrigubėjo. 

Nepaisant visų sunkumų, mergaitės buvo auginamos su didžiule meile ir rūpesčiu, kiekvienas kūdikis visada turėjo tiek dėmesio, kiek jai reikia.

Pagal vietines tradicijas mergaitės iš karto po pilnametystės turėjo ištekėti ir sukurti savo šeimą. 

Tačiau seserys nusprendė pasielgti kiek kitaip ir, kad ateityje nekiltų problemų, persikėlė gyventi į Londoną. Tėvai išlaikė dukras, padėjo išsinuomoti būstą.

Elnaz, Golnaz ir Tanaz, taip vadinasi seserys, labai norėjo savo gyvenimą sieti su mada, todėl pasirinko atitinkamą mokymo įstaigą. 

Tada jos sukūrė paskyrą socialiniuose tinkluose, kurioje su savo prenumeratoriais dalijosi šauniomis nuotraukomis.

Būtent tinklaraščio dėka merginos buvo kviečiamos į fotosesijas ir gavo pasiūlymų dirbti su skirtingais prekių ženklais.

Nors, ko gero, verta pripažinti, kad pagrindinį populiarumą jiems atnešė jų tapatybė, o vėliau – nepriekaištingas skonis ir stilius.

Dabar merginos neskuba tuoktis, labai aistringai domisi savo karjera ir joms labai patinka dabartinis gyvenimas, šiuo metu.

Sutikti trynukes, ir net tokias gražias, iš tikrųjų yra retenybė, todėl merginos neturi daug konkurentų, tokių nuostabių seserų, kurios yra kaip trys žirniai ankštyje.

Prieš porą metų šis vyras sakė kad valgys, kol numirs. Kaip jis gyvena šiandien?

Lukas

Ši pora susipažino internete ir pradėjo draugauti. Tik po metų jie sužinojo, kokią bendrą paslaptį turėjo 30 metų

Lukas

Kai sužinojo, jog jų tėvai negali sau to leisti, brolis sukūrė išleistuvių suknelę savo sesei

Lukas